Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
76 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Огледало со рамка од Ореово дрво

Димензии: 153цм / 64цм Рамката на огледалото е изработена од Ореово ...


12.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:54IZRABOTKA NA DRVENI ZARDINJERI SAKSII

IZRABOTUVAM DRVENI ZARDINJERI PO SEKAKVA GOLEMINA POJA PO ZELBA 0...


1 €
или предлог цена
10 авг 11:14Zardinjeri i saksii po dimenzii po vas izbor za site informa

Zardinjeri i saksii po dimenzii po vas izbor za site informacii inbox...


По Договор
или предлог цена
09 авг 16:37IZRABOTKA NA SAKSII ZARDINJERI

IZRABOTKA NA DRVENI SAKSII POSEKAKVA GOLEMINA I BOJA PO ZELBA 070 552...


25.463 €
или предлог цена
08 авг 18:59Bure Bar (225L)

Bure Bar


1 €
или предлог цена
07 авг 21:41Racno izraboteni brotcinja

Se prodavaat racno izraboteni brotcinja Pogodni za poklon, ukras na V...


1 €
или предлог цена
05 авг 08:59Daski za serviranje / Даски за сервирање

Рачно изработени даски за сервирање во различни големини и форми


1 €
или предлог цена
04 авг 10:10Drveni Posluzavnici i Kutii / Дрвени Послужавници и Кутии

Рачно Изработени Дрвени Послужавници, Кутии и други предмети...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декорација и Украси / Предмети од дрво

04 авг 10:09Drvena kutija drvo

Dimenzii na drvenata kutija se naodjaat na slikite. Za podetalni info...


350 МКД
или предлог цена
30 јул 15:55Bure i kaca

Prodavam Bure od hrast vo odlicna sostojba i kaca.


100 €
или предлог цена
21 јул 23:06Drveni skulpturi

Skulpturi za vo dvor od 50 do 100 eur zavisno od goleminata


100 €
или предлог цена
19 јул 21:51Se prodavaat trkala of cheza

Se prodavaat 4 trkala od cheza. 7000denari edno trkalo. Telefon za ko...


28.000 МКД
или предлог цена
16 јул 18:27Stolna lamba

Prodavam stolna lamba racna izrabotka od dabovo drvo. Sijalicata svet...


1.500 МКД
или предлог цена
16 јул 17:42Servis i izrabotka na kujni plakari detski sobi kan mebel

Servis i izrabotka na kujni plakari detski sobi kan mebel


600 €
или предлог цена
10 јул 14:58Сталажи/stalazi za cvekinja

Stalazite se kvalitetno izraboteni od borovo drvo, moze i po naracka ...


1.500 МКД
или предлог цена
09 јул 21:00drveni ogradi nastresnici i ukrasi

izrabotka na drveni dekorativni panelni ogradi ,,nastresnici ibunarci...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декорација и Украси / Предмети од дрво

09 јул 15:36drveni rakotvorbi -letnikovci, kuki, tend,i pergoli

izrbotka na sekakov vid drveni ukrasi i potrebi za vasite gradini dv...


По Договор
или предлог цена
08 јул 22:49преградни ѕидови од дрвени летвички

Дрвени летвички аплицирани на ѕид, шанк или како преграден ѕид даваат...


1 €
или предлог цена
07 јул 16:49Se prodavaat stalazi

Stalazi za doma i za vo grafin


1 €
или предлог цена
03 јул 22:48OGRADI drveni -kombinirani

izrabotuvame ogradi drveni i drvo metal po vasa zelba


По Договор
или предлог цена
03 јул 10:57SE PRODAVAAT KUTII

kutii za seker brasno kafe sol itn.


1 €
или предлог цена
01 јул 01:14PRODAVAM DRVENA KOLA

Prodavam ukrasna drvena kola


1 МКД
или предлог цена
30 јун 22:40Drveni ukrasi - Afrika

Prodavam interesni ukrasi za na polica i na zid, racna izrabotka od d...


1 €
или предлог цена
18 јун 23:15Vazna

Vazna Visina 36 sm


300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декорација и Украси / Предмети од дрво

15 јун 09:21Se prodavaa stupcina za skali

Po 100 denari stupce ima i golemi imali


100 МКД
или предлог цена
11 јун 18:37Cvekjarnici drveni od sopstveno proizvidstvo

Cvekjarnicite se napraveni so merak od chisto chamovo drvo za dekorac...


1 €
или предлог цена
07 јун 06:46kukjicka za sekakvi zivotinki

Se prodava kukjicka za sekakvi zivotinki ubavo socuvana merakliski mo...


1 €
или предлог цена
24 мај 15:50Drveni feneri luster led svetlo drvo ukras letnikovec

Drveni feneri luster led svetlo drvo ukras letnikovec


1 МКД
или предлог цена
12 мај 20:40Ogledalo novo, namalena cena od 2900 na 2000 den

Ogledalo novo, namalena cena od 2900 na 2000 den Pisete mi na viber ...


2.000 МКД
или предлог цена
12 мај 13:26Vreteno

Rodajn/Vreteno staro poveke od 100godini.


250 €
или предлог цена
26 мар 19:05Ogledalo stilsko novo - 1500 den

Ogledalo stilsko novo Namalena cena na 1500den Pisete mi na viber ...


1.500 МКД
или предлог цена
20 мар 08:43ДРВЕНО СРЦЕ DRVENO SRCE

СЕ ПРОДАВА Дрвени срца со димензија од 3 цм, пакувањето има 20 парч...


1 МКД
или предлог цена
07 мар 23:46DASKI ZA SERVIRANJE

Izrabotuvam prodavam daski za serviranje racna izrabotka so vrven kv...


12.854 €
или предлог цена
31 јан 20:32Daski za Serviranje Даски за Сервирање

Daski za serviranje od bukovo drvo vo kruzna forma,dijametar 30cm. R...


По Договор
или предлог цена
14 дек 14:19Drvena dlaboka rezba

Drvena dlaboka rezba Visina 50cm Cena 5000 den


1 €
или предлог цена
12 дек 14:17GITARI ZA DEKORACIJA I PODAROK

Mini gitari za dekoracija i unikaten podarok od 500 do 800 den samost...


500 МКД
или предлог цена
06 дек 23:20ДРВЕН ВОЗ СО ДВА ВАГОНА

-Должина на еден вакон 55цм -Висина на еден вагон 40цм -Боја по избор...


2.500 МКД
или предлог цена
06 дек 17:54Krst so molitva

Krst so molitva razni dimenzi za na zid 31cm x 38cm 990 denari 38cm ...


990 МКД
или предлог цена
20 ное 19:05ДРВЕНИ ФЕНЕРИ DRVENI FENERI

Рачна изработка дрвени фенери. Димензии: 35х19х17см


650 МКД
или предлог цена
04 окт 18:16Stolcinja

Dostapni se vo poveke boi


990 МКД
или предлог цена
21 сеп 14:54Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам