Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
20 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

RACNO IZRABOTENI CARSAVI GOLEMI I MALI

SITE SE RACNO IZRABOTENI GOLEMI 1500DEN MALI 1000DEN MALI 500DEN ...


1.500 МКД
или предлог цена
05 авг 11:40Unikatni vezeni carsafi

Unikatni vezeni carsafi Inf. na tel 076 708 456 na viber


90 €
или предлог цена
14 јул 22:55Плетени чаршафи Milinja Милиња Carsafi

Цени и димензии на сликите , за повеке парчина следува попуст. Pisete...


1 МКД
или предлог цена
14 јул 22:54се продаваат плетени чаршафи

сепродаваат плетени и везени чаршафи за маса димензии: 2м x 1.4м , 1....


1.500 МКД
или предлог цена
05 јул 14:32памук постелнини - навлаки

Продавам 100% памук постелнини: - навлаки за јорган, бел памук 100%...


1 €
или предлог цена
18 јун 23:36Ukrasni charshafi za trpezarija / трпезарија чаршаф

Продавам украсни чаршафи за трпезариска маса: - ленен чаршаф со рач...


1 €
или предлог цена
18 јун 23:33Se prodavaat racno izraboteni milinja

Racno izraboteni kompleti i carsavi


1 €
или предлог цена
11 мај 15:14miljinja,za dnevna i trepezarija

miljinja,za dnevna i trepezarija, miraz, neupotrebeni nikogas, ima ...


300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Чаршафи

10 мај 09:41Продажба на 100% свилени навлаки за перници

100% свилени навлаки за перници 🌾 Достапни бои: бела, сива и црна! ...


450 МКД
или предлог цена
13 мар 13:45Чаршав за маса

Чаршав за маса со празничен златен вез. Димензии 84 x 84 cm. Еднаш ...


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Чаршафи

07 мар 14:23Gobleni po Vilarov shema

PROFESIONALEN VEZ SO ORGINAL KONCI PLATNO I RAMKA.VEZEN PO VILAROV SH...


1 €
или предлог цена
22 фев 23:35Unikatni carsafi

Unikatni carsafi Cena 400 den za parce.


400 МКД
или предлог цена
22 фев 23:32Kilimi i carsafi za masa

2 kilima...dolzina 2m- 1,5m,cena 3500 denari, pleteni carsavi za na...


3 МКД
или предлог цена
17 јан 22:24Рачно изработени уникатни чаршави

Се продаваат рачно изработени уникатни чаршави како декорација за мас...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Чаршафи

23 дек 19:44Nov carsav za masa

Se prodava nov carsav za masa bel so sina lenta carsavot ne e koriste...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Чаршафи

07 окт 19:35POSTELNINI 3D i HD

Барате нов изглед за Вашиот кревет?! Со разнобојните јоргани, удобни ...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Чаршафи

04 фев 13:00Рачни уникатни чаршафи

Се продаваат рачно изработени уникатни чаршави како декорација за мас...


100 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Чаршафи

27 авг 15:07RACNO IZRABOTEN CARSAV NOV PLETEN I VEZEN POVOLNO

Racno izraboten, kombinacija pleten i vezen carsav za na masa nov neu...


3.000 МКД
или предлог цена
29 окт 12:18Постелнина

Продавам нова дупла постелнина.


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Чаршафи

30 јул 13:42Чаршав

Продавам комплет постелнина за брачен кревет. Плик 200/220 см, чаршав...


350 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Чаршафи

30 јул 13:34Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам