Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
85 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Две ѕидни витрини и комода

Се продаваат две ѕидни витрини и комода за во дневна соба. Материјал...


1 €
или предлог цена
02 авг 12:42Промовирано

DVOSED KAKO NOV I NOV VOLNEN TEPIH

1. DVOSED, MALKU KORISTEN, VO ODLICNA SOSTOJBA. CENA PO DOGOVOR 2.NO...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 19:33Dvosed

Se prodava dvosed na pustanje kako krevet


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Двоседи

Вчера 18:48UBAV STILSKI DVOSED 200X90CM

Prodavam ubav, kvaliteten stilski dvosed vo dobra sostojba so metalni...


8.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Двоседи

10 авг 08:54Dvosedi i fotelja

Se prodavaat dva dvosedi i fotelja. Garnitura za dnevna soba vo odlic...


12.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Двоседи

08 авг 19:23Kreveti dvosed i trosed

Dvosed i trosed na mehanizam na pustanje zdravi ne osteteni i malku k...


1.200 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Дневна соба / Двоседи

07 авг 09:57DVOSED

Dvosed kako nov


3.000 МКД
или предлог цена
Босилово / Струмица

Дневна соба / Двоседи

07 авг 09:51Dvosed

Се продава многу малку користен двосед.


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Двоседи

07 авг 07:44двосед одлично сочуван

одлично сочуван лежај механизам


2.800 МКД
или предлог цена
04 авг 13:32Se prodava dvosed na pushtanje ispraven zdrav

Dvosed na pushtanje potpolno ispraven I zdrav


По Договор
или предлог цена
02 авг 11:17Dvosed na spustanje

Se prodava odlicno socuvan trosed na spustanje, komoten za spienje na...


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Двоседи

31 јул 15:04Se prodava dvosed

Koristen mnogu malce i toa ne cela godina, za super niska cena , se p...


130 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
140 €
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Двоседи

29 јул 20:28ПРОДАВАМ ДВОСЕД PRODAVAM DVOSED

Продавам двоседи две парчиња може и поединечно, димензии 190см должи...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Двоседи

25 јул 12:04Dvosed i fotelja

Se prodava dvosed i fotelja vo odlicno socuvana sostojba. Foteljata ...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Двоседи

22 јул 15:36Dvosed

Se prodava dvosed so mehanizam na spushtanje vo brachen krevet , malc...


120 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Двоседи

21 јул 00:22Dvosed na rasklapanje so del za skladiranje raboti

Dvosedot se naogja vo taftalidze


1.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Двоседи

20 јул 12:55Се продава двосед

Двосед, темно сива боја 200см х 90 см, 4 год користен, се расклопув...


3.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Двоседи

10 јул 10:35Dvosed

Se prodava fotelja so dvosed na pustanje.


1.500 МКД
или предлог цена
08 јул 20:36Se prodava dvosed

Se prodavaat 4 dvosedi vo odlicna sostojba, mnogu malku koristen, bez...


7.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Двоседи

04 јул 17:35Se prodava klupa od masivno drvo

Se prodava klupa od masivno drvo, racna izrabotka so dimenzii 205x65....


4.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Двоседи

03 јул 14:19Dvosed i fotelja

Se prodavat dvosed i fotelja vo super sostojba. Samo mu treba edno do...


3.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дневна соба / Двоседи

03 јул 11:23Se prodava kozen dvosed

Se prodava kozen dvosed so dimenzii 190sm na 90 sm. Dvosedot e malce ...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Двоседи

30 јун 09:13dvosed na izvlekuvanje

Se prodaav eksta socuvan dvosed na izvlekuvanje vo odlicna sostojba. ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Двоседи

21 јун 08:54Dvosed

Se prodava kozen dvosed 220x100cm kupen od Punkt mebel vo dobra sosto...


9.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Двоседи

14 јун 18:25Се продава двосед

Се продаваaт 3 исти двоседи (еко кожа) во одлична состојба. 7000 од ...


7.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Двоседи

14 јун 13:52Dvosed

Dvosed kozen vo odlicna sostojba nema ostetuvanje kupen od tomi mebel...


5.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Двоседи

28 апр 12:02Se prodavaat 2 dvosedi

Se prodavaat 2 dvosedi mnogu malku koristeni bez nikakvi fleki i oste...


350 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Двоседи

26 апр 22:28Se prodavaat dvosedi

Se prodava dvosed so mehanizam vo dobra sostojba . imam dva zeleni i...


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Двоседи

24 апр 13:26Се продава добро сочуван двосед

Се продава добро сочуван двосед


3.000 МКД
или предлог цена
16 апр 14:57DVOSED NA PUSTANJE

DVOSED NA PUSTANJE


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Двоседи

14 апр 13:51Се продаваат скоро нови неискористени двоседи

Се продаваат скоро нови неискористени двоседи. Купени пред една годин...


12.000 МКД
или предлог цена
Македонски Брод

Дневна соба / Двоседи

14 апр 13:00Dvosed, fotelja i taburetka

Se prodava dvosed, fotelja i taburetka. Zachuvani maksimalno. Dvosedo...


10.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Двоседи

31 мар 21:24Dvosed BonBon A2BC od Feydom НОВ

Се продава двосед A2BC купен од Feydom (тиркизна боја). Двоседот е н...


20.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Двоседи

22 мар 16:05Двосед од Симпо

Се продава двосед од Симпо, стар 3 години, во многу добра состојба. ...


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Двоседи

11 мар 18:17Двосед на извлекување

Продавам двосед на извлекување, во добра состојба. Димензија на легло...


30 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Двоседи

30 јан 18:04Двоседи

Два двоседи со пуштање ,скоро нови


100 €
или предлог цена
17 јан 13:41Se prodava dvosed / двосед na pustanje

Se prodava DVOSED NA PUSTANJE vo odlicna sostojba,mnogu malce koriste...


2.500 МКД
или предлог цена
12 јан 17:37Стилизирана софа

Продавам стилизирана, најмодерна софа. Производ на Симпо. Должина 140...


8.000 МКД
или предлог цена
04 дек 15:11Сет од два двоседа

Се продаваat 2 двоседа, екстра зачувани по Многу поволна цена, 200 е...


150 €
или предлог цена
26 ное 00:17Kozen dvosed

Dvosed od cista visokokvalitetna koza. Ima mehanizam i ima moznost za...


275 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Двоседи

15 ное 09:48dom i gradina

Prodavam dobro socuvan lezaj so kaseta za jorgani. 070278100/0782337...


3.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Двоседи

20 окт 19:35Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам