Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
2521 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO STROG CENTAR

Се издава деловен простор во строг центар во близина на соборен храм ...


950 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

17 јул 01:18Промовирано

LUX DELOVEN PROSTOR 128m2 CENTO

Iznajmuvam lux deloven prostor vo Cento na glavna ulica : 128m2 oke...


5 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

09 авг 10:46Промовирано

Се издава деловен простор

Се издава нов деловен простор со површина од 274 м2 на ул.7-ми Ноемвр...


1 МКД
или предлог цена
29 јул 10:06Промовирано

HITNO IZDAVAM DUKAN-POVOLNO

HITNO IZDAVAM DUKAN KAJ KACUNKA KAFANATA. MOZE I PODELBA NA DVA DUKAN...


100 €
или предлог цена
Вчера 23:32SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO TAFTALIGE

Se izdava deloven prostor od 36 m2 vo Taftalige kaj posledna 24 ka,n...


220 €
или предлог цена
Вчера 21:30Deloven prostor-centar Veles

Se izdava prostor,dukan vo neposredna blizina na sudot.so dve wc,pros...


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:15STAN ZA DELOVNA NAMENA PORTA AERODROM

Сити Партнер Агенција издава стан за деловна намена во Аеродром до То...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 14:53СЕ ИЗДАВА МАГАЦИНСКИ И КАНЦЕЛАРИСКИ ПРОСТОР ВО ЌЕРАМИДНИЦА

Se izdava magacinski prostor od cc.1000m2, kancelariski prostor 125+2...


4.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 13:59  НОВ ОГЛАС

УПРАВНА ЗГРАДА ВО БИТОЛА

Деловен Простор - управна зграда (поранешно ЖИТО БИТОЛА АД БИТОЛА во ...


10.752.616 МКД
или предлог цена
Вчера 13:45Deloven prostor Centar

Se iznajmuva deloven prostor vo strog centar vednas do Korcagin.Stano...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 13:40SAMOSTOJNA KUKJA VO KARPOSH, TAFTALIDZE

ШИФРА - 631 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува полунаместен...


2.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 13:00KANCELARIJA VO DELOVNA ZGRADA, PALOMA BJANKA

ШИФРА- 640 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности продава деловен простор...


50.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 13:00Prazen stan idealen za kancelarii

Se izdava prazen stan 100m2 vo Cevahir Sky City, idealen za firma i k...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 13:00Канцелариски Простор - 185 м2 / До Силбо - Позади Броз Кафе

Се издава нов Канцелариски простор од 185 м2, до Силбо (Универзална С...


1.150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 13:00TOP LOKACIJA! CENTAR 30 m2-PRIZEMJE-KANCELARIJA

VO CENTAR NA BUL.PARTIZANSKA , SPROTI GRADEZEN FAKULTET SE IZDAVA KAN...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 12:58NAMESTEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR, MAVROVKA

ШИФРА- 651 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува атрактивен ка...


650 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 12:57NAMESTEN REPREZENTATIVEN DELOVEN PROSTOR VO DEBAR MAALO

ШИФРА-653 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува наместен делов...


900 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 12:57ATRAKTIVEN DELOVEN PROSTOR VO DELOVNA ZGRADA, VO AERODROM

ШИФРА- 555 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува деловен прост...


2.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 12:57REPREZENTATIVEN DELOVEN PROSTOR VO DELOVNA ZGRADA

ШИФРА- 501 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува атрактивен де...


7 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 12:57PREMIUM DELOVEN PROSTOR VO LUKUSUZNA DELOVNA ZGRADA

ШИФРА- 452 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува деловен прост...


13 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 12:57PREMIUM DELOVEN PROSTOR VO LUKUSUZNA DELOVNA ZGRADA

ШИФРА- 454 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува деловен прост...


13 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 12:57DELOVEN PROSTOR 950m2, VO REPREZENTATIVEN DELOVNA ZGRADA

ШИФРА- 502 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува деловен прост...


5 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 12:56ATRAKTIVNA DELOVNA ZGRADA 2160m2

ШИФРА - 500 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува репрезентати...


5 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 12:56DELOVEN PROSTOR VO DELOVNA ZGRADA-KARPOS, TAFTALIDZE

ШИФРА - 256 „ДЕЛТА“ НЕДВИЖНОСТИ изнајмува деловен простор во делов...


12 €
или предлог цена
Вчера 12:56ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО БЛИЗИНА НА ТРИ БИСЕРИ

ШИФРА- 497 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности продава атрактивен дело...


540.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 12:56Centar, kaj Soboren Hram

ШИФРА - 82 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности продава деловен простор...


1.400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 12:56DELOVEN PROSTOR-AERODROM

ШИФРА- 312 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува празен канцел...


3.300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 12:56DELOVEN PROSTOR 365m2, SPROTI GIMNAZIJATA JOSI BROZ

ШИФРА- 647 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува деловен прост...


12 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 12:56ИД,518, ЦЕНТАР, СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 100 М2

ИД 518, ЦЕНТАР, СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР, 100 М2 со 4 ПРОСТОРИИ, КУ...


400 €
или предлог цена
Вчера 12:00se izdava deloven prostor vo Debar Maalo

ШИФРА 5908 Импулс недвижности издава три идентични,поединечни канцел...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 11:10Se izdava dujkan vo centarot na prilep

Dujkanot se najuva kaj novata katna garaza Dujkanot e okolu 20 m2 p...


100 €
или предлог цена
Вчера 10:48Се издава деловен простор на атрактивна локација

Се издава деловен простор на атрактивна локација, за било каква намен...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:38Se izdava kancelariski prostor 200m2 Povolno

Se izdava deloven / kancelariski prostor od 197m2 so terasa. Prost...


1 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 10:35Kancelarii za iznajmuvanje od 100 do 350m2

Kancelariskite prostorii variraat do 350m2. Delovniot objekt e opr...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 10:35СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЛИСИЧЕ -18М2

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЛИСИЧЕ 18М2 ,НА ПРИЗЕМЈЕ СО САНИТАРЕН Ч...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 10:21СЕ ИЗНАЈМУВА НОВ ДЕЛОВЕН ПРОСТОР-550М2

се изнајмува деловен простор и паркиг места во автокоманда од 544м2 к...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 10:21DELOVEN PROSTOR 25m2 50m2 75m2 100m2

SE IZDAVA deloven prostor, dukjani od 25m², 50m², 75m² do 100m² vo ko...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:18многу атрактивен локал на феноменална локација во Центар

top ponuda,samo vo agencija "CHANAK" lokal od 90m2 za samo 1.650 EUR...


1.650 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 10:09топ понуда ,може и компензација со стан или автомобил

👉ново!👀ново!👀ново!👀ново!👈 📣📣📣топ понуда ,👉може и компензаци...


67.000 €
или предлог цена
Вчера 10:05STANBEN PROSTOR ZA KANCELARIJA TC ANTIKO

Se iznajmuva opremen stanben prostor za kancelarija vo TC Antiko vo K...


195 €
или предлог цена
Вчера 09:48Уникатен деловен простор во историска зграда на плоштад

Office space for rent The ready to move in office space of 122 m2...


1.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 09:37Izdavam komplet opremen restoran 750m2

Izdavam komplet opremen restoran od 750m2 ,so opremena kujna so Hasap...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 09:20Се продава деловен простор 43м2 во старата чаршија во Битола

Продавам деловен простор - канцеларија, лоциран во објектот Авра (La ...


40.000 €
или предлог цена
Вчера 09:19Страна 1 од 64

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам