Цела Македонија
                   
221 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Frizider koka kola vo ispravna sostojba

Frizider koka kola vo ispravna sostojba Tel 070 375 227


180 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Супермаркети

Вчера 19:32El.vaga,vagi do 15kg.verificirani,bazdareni,вага,ваги,нови

Elektronska vaga,вага,ваги 3/6kg. 6/15kg. Model so stupce i bez stupc...


5 €
или предлог цена
10 авг 11:32El.vaga,vagi,ваги,вага Vagar gape do 15/30kg bazdarena

Elektronska vaga,вага,ваги 3/6kg. 6/15kg. 15/30kg. Model so stupce i...


1 €
или предлог цена
10 авг 11:31Mashina mlin za kafe

Mashina za melenje kafe ne mnogu koristena.


1 €
или предлог цена
09 авг 23:51Elektricna vaga - CAS

Elektricna vaga - CAS povolno.


1 €
или предлог цена
09 авг 23:51Vertikalna vitrina ( frizider ) Frigoteknika

Vertikalna vitrina so digitalen termostat i led osvetluvanje


1 €
или предлог цена
09 авг 23:50Raftovi stalazi polisi za market prodavnica

Raftovi stalazi polisi za market prodavnica


250 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
500 €
Скопје Центар / Скопје

Супермаркети

09 авг 21:31Raft - raftovi - stalaza - stalazi metalni - novi.

JAVETE SE NA OVOJ BROJ !!! 076 527 266 Najevtini novi s...


37 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Супермаркети

09 авг 16:23Инвентар за дуќјан ( екстра цена ) заминување во странство

Рафтови 19 Полици Рафт за овошје Полица за бели пецива во перфек...


1 €
или предлог цена
Струмица

Супермаркети

08 авг 14:46Замрзнувач

Се продава замрзнувач 300 литри во одлична состојба, Кончар.


6.500 МКД
или предлог цена
07 авг 23:21Raft gondola

Se prodavat sredni raftovi vo dobra sosotojba. Kolicina 4 broja. Cen...


6.900 МКД
или предлог цена
07 авг 09:54Frizhider za zamrznuvanje

Frizhider za zamrznuvanje na meso i drugi raboti


1 €
или предлог цена
Куманово

Супермаркети

06 авг 22:27Raftovi za piljara

Ravtovite se novi za piljara I kolonijal Plus roba vlecalki plastik...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Супермаркети

05 авг 11:30Raftovi za piljara

Raftovite se mnogu zdravi 7 kom 2m dolgi 075499086


80 €
или предлог цена
Свети Николе

Супермаркети

05 авг 11:30Stalazi za piljara i market evtino

Se prodavaat stalazi i polici za piljara i market. Cena na parce 15 e...


15 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Супермаркети

04 авг 16:51Се продава опрема за маркет

Се продава опрема за маркет: 2 сецкалки Мелница за кафе 16 канале...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Супермаркети

04 авг 13:59Vaga

Pazdarena smeneta nova baterija


120 €
или предлог цена
02 авг 23:08SE PRODAVAAT RAZLADNA VITRINA I STALAZA ZA LEB

Se prodavaat razladna vitrina i stalaza za leb vo odlicna sostojba.Ce...


10.000 МКД
или предлог цена
01 авг 21:35digitalna vaga do 35kg

so dokumenti moze da se bazdari kako nova


9.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Супермаркети

01 авг 15:58Stalazi raftovi polisi za prodavnica market

Stalazi


250 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
500 €
Скопје Центар / Скопје

Супермаркети

01 авг 12:01Машина за мелење кафе ( Mashina za melenje kafe )

Продавам трофазна машина за мелење кафе Тел 070 380 093 Ристо


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Супермаркети

30 јул 08:28Raft - raftovi - stalaza - stalazi - polici metalni - novi.

JAVETE SE NA OVOJ BROJ !!! 076 527 266 Proizvodstvo vo ...


37 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Супермаркети

29 јул 10:14Вага Либела

Комплет со тегови


3.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Супермаркети

28 јул 09:13Se prodavaat raftovi za dukan so korpi kasa i pult

Se prodavaat raftovi za dukan so korpi kasa i pult 072 237 309


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Супермаркети

27 јул 12:19Staklena vetrina

Se prodavaat dve stakleni vetrini Dimenzii: Dolzina 156cm ...


По Договор
или предлог цена
Делчево

Супермаркети

25 јул 00:44Metal a stalaza

Se prodava metal a stalaza,dimenzii visina185 sirina 50 dlabocina 50,...


2.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Супермаркети

24 јул 15:15Stalazi

Stalazi za piljara dobro socuvani dimenzii 2 stalazi x 2 metri,3 stal...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Супермаркети

23 јул 14:20Vaga libela Gramov (Вага)

Se prodava ispravna vaga Gramov


1.300 МКД
или предлог цена
23 јул 09:54RAFTOVI I STALAZI

Се продаваат колонијални сталажи и рафотови за супермакети и оригинал...


1 €
или предлог цена
21 јул 20:33raftovi za market

se prodavaat raftovi za market 40cm na 90cm na 180cm 3.000 denari pa...


3.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Супермаркети

20 јул 13:454 novi stalazi

Prodavam 4ri novi stalazi so dimenzi: Dolzina 2metri Sirina 60cm Visi...


15.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Супермаркети

19 јул 00:32Raft,raftovi,stalaza,stalazi(рафт,рафтови сталажа,сталажи)

JAVETE SE NA OVOJ BROJ !!! 076 527 266 Stalazite se nov...


37 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Супермаркети

18 јул 10:16Frizideri,Raftovi,Melnica za kafe

Sreden raft so dve strani:300€ Vaga:200€ Melnica za kafe:120€ Raftovi...


1.111 €
или предлог цена
Гостивар

Супермаркети

15 јул 18:42Prodavam kompjuter so programa za dukan

Prodavam kompjuter za vo prodavnica so programa, fiskalen printer ,b...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Супермаркети

12 јул 21:43Сталажа

Цена по договор


1 МКД
или предлог цена
08 јул 18:31Barkode citac

Ne mnogu koristen raboti odlicno


2.000 МКД
или предлог цена
08 јул 17:12INVENTAR ZA PRODAVNICA ILI APTEKA

Se prodava inventar za prodavnica ili apteka


По Договор
или предлог цена
06 јул 13:30SE PRODAVA REKLAMA

Se prodava reklama


6.000 МКД
или предлог цена
04 јул 09:35TERMALNA HARTIJA ZA FISKALNI

Prodavame HARTIJA ZA FISKALNI SMETKI GOLEMINA 57. X 50


15 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Супермаркети

01 јул 12:09RAFTOVI METALNI MOZNA ZAMENA

4 raftovi 2 m visoki dolzina 1m Mozi zamena za mobilen ili moto...


500 €
или предлог цена
30 јун 00:58Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам