Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
140 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Кречење со Ѓенерално чистење

Ви нудиме бојадисување на вашиот дом а Исто така ви нудиме Темелно чи...


70 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Elektricar elektricni instalaci Електричар на повик сервиси

-Спроведување на инсталации на нови објекти -Санирање и преправки на ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 06:33Промовирано

ИЗРАБОТКА НА ПАРКЕТ /IZRABOTKA NA PARKET

Mestam strugam i lakiram parket patos i laminatni podovi.Brzo eftin...


12 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Паркетари

06 авг 13:25Промовирано

Lepime plocki profesionalno

Lepime plocki ukrasen kamen i izolacija profesionalno cena po dogovor...


1 €
или предлог цена
Вчера 17:27Bekaton izvedbi

Vrsime montiranje na bekaton plocki


15 €
или предлог цена
Вчера 17:00Majstor,plockar,vodovodzija

Rabotime komlet renoviranje na stanovi,kukji,objekti so povekje od 30...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

Вчера 14:54Plockar nudi profesionalno lepenje na plocki

Nudime lepenje na sekakov vid na plocki i dekorativen kamen ...mack...


1 €
или предлог цена
- 90 % Попуст
10 €
Вчера 13:18  НОВ ОГЛАС

Plockar

Plockar lepi plocki so dolgodisno iskustvo cena povolna tel. 070/809-...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:16Целосно реновирање на купатила

Целосно реновирање на купатила! *Изработка на плочки. ○ Изработ...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

Вчера 13:00Lepenje plocki, coklinja odvod dovod

Vrven plockar so rabotno iskustvo vo Germanija vrshi sekakov vid na u...


7 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

Вчера 10:36Plocki sanitarija odvod

Profesionalna izvedba na tus kabini so nas i vas materijal Demontaza...


11.111 €
или предлог цена
Вчера 09:59Plockar

Lepime plocki Od 20 m2 20*20 cm -- 50 *50cm 7€ m2 55*55cm --- ...


7 €
или предлог цена
Вчера 09:51Gips Karton,Moler,Plockar Gipsar,Rusenje,Krecenje,vodovod

Kомплетна изведба, реновирање и уредување на вашиот дом, канцеларија,...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

10 авг 11:20Plockar - Plocki / Плочкар - Плочки - plockari

Монтажа (лепење) на секаков вид на керамички плочки од страна на иску...


1 €
или предлог цена
09 авг 10:32Majstor za plocki profesionalen

Rabotam sekakov vid na plocki so sekakva dimenzija. Rabotno iskustvo...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

08 авг 23:35Plocki,gips karton ,moleraj,vodovod,,parket….

Profesionalna montaza na Plocki ,gips karton,moleraj,vodovod,elektrik...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

08 авг 08:58Plockar

Izrabotuvame plocki veke 25godini so vrven kvalitet i povolna cena. ...


По Договор
или предлог цена
07 авг 01:01PLOCKARI , BRZO I KVALITETNO

NAPOMENA ZVONETE NA OVOJ BROJ 070 898 264 - 070 898 264 - 070 898 264...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

06 авг 10:54Plocki i moleraj

Lepam plocki zidni i podni evtino i kvalitetno pravam opsivki na proz...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

04 авг 14:20Mermerni okapnici sankovi skali

Montaza na mermerni okapnici sankovi skalila so vrven kvalitet tel...


10 €
или предлог цена
03 авг 11:23Renoviranje kupatilo

Kompletno renoviranje na kupatilo 1.proektiranje 2.rusenje 3.vodov...


10 €
или предлог цена
01 авг 15:27BEKATONKI MOTAZA

MOTAZA NA BEKATONKI ZA POVEK INFO 072696965


1 €
или предлог цена
01 авг 13:56Lepime plocki

Lepime plocki profi


8 €
или предлог цена
01 авг 13:13IZRABOTKA SO KAMEN MIKI

Profesionalna izrabotka so kamen, izrabotka na ogradi, fasadi, cokli,...


1 €
или предлог цена
31 јул 19:08IZRABOTKA SO KAMEN MIKI

Profesionalna izrabotka so kamen , izrabotka na ogradi, fasadi, fonta...


1 €
или предлог цена
31 јул 19:07Plockar

Brzo i profesionalno lepenje na plocki


10 €
или предлог цена
30 јул 18:08KOMPLETNO RENOVIRANJE NA VASETO KUPATILO

krsenje plocki (iznesuvanje na shut vo vreki) montaza na nova vodovo...


По Договор
или предлог цена
30 јул 13:44KERAMICAR - PLOCKAR - SANITARIJA

Majstor so 30 god. iskustvo vrsi lepenje na plocki vo kupatila, kujn...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

30 јул 13:00Majstor za plocki / Мајстор за плочки

Lepam plocki od site vidovi, hidroizolacija i izrabotka na mali kadic...


8 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

28 јул 13:40plockar

profesionalno lepenje na plocki so dolgogodisho iskustvo vo stranstvo


1 €
или предлог цена
25 јул 23:39Плочкар со долгогодишно искуство и врвен квалитет

Плочкар со долгогодишно искуство , лепи ѕидни и подни плочки . Брзо и...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

25 јул 23:32PLOCKI VODOVOD MOLERAJ ELEKTRIKA KLIMATIZACIJA

Lepenje plocki, izvedba na vodovod, elektrika, gletuvanje moleraj


1 €
или предлог цена
21 јул 22:48Profesionalna montaza na plocki плочки

Profesionalna montaza na plocki: Podni; Dzidni; Skali; Salon; Ku...


По Договор
или предлог цена
17 јул 22:25Plockar

Brzo,kvalitetno,profesionalno...vi stoime na raspolaganje


1 €
или предлог цена
15 јул 08:33Majstor za plocki

lepenje plocki keramika mermer bunja travertin granit i dr. i...


1 €
или предлог цена
13 јул 13:02majstor za plocki za vasiot dom

Lepenje plocki od site vidovi site dimenzii Pocnuvajki od rusenje...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

12 јул 10:55Plockar

Lepenje sekakov vid na keramicki plocki iskustveni mjstori po vasa z...


1 €
или предлог цена
10 јул 23:23majstor za plocki

Iskusni majstori lepenje plocki hidroizolacija odvod i dovod san...


1 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

10 јул 23:20majstor za plocki i vodovod

Lepenje na plocki site vidovi i site dimenzii keramika granit merm...


1 €
или предлог цена
06 јул 08:35Lepenje plocki

Profesionalno lepenje plocki cena po dogovor


1 €
или предлог цена
04 јул 13:25Rusenje plocki kupatila

vrsime rusenje na kupatila plocki vadenje na sanitarija i vrati c...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

26 јун 01:03Plockar

Lepenje na plocki brzo i efikasno Za povekje info samo na ovie broev...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

25 јун 19:48Gips Karton,Moler,Knauf,Moleraj,Plockar,Laminat,Parketar,Abr

Kомплетно реновирање и уредување на вашиот дом, канцеларија, деловен ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

16 јун 11:17Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам