Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
48 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Rusenje zidovi gradezen sut isfrluvame zemja i drugo

Rusime pregradni zidovi so hilta cistime podrumi i dvor popravame dvo...


111 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Elektricar elektricni instalaci Електричар на повик сервиси

Вршиме изработка на електрични инсталации на нови објекти по најсовре...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 08:38Промовирано

Metalni Konstrukcii, Izrabotka i Montaza

Izrabotuvame metalni konstrukcii za hali.


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Железарија

Вчера 13:00Промовирано

MESALKA ZA BETON I PREVOZ DO DOMA IZNAJMUVAM

Iznajmuvam mesalka za beton Besprekorno raboti i prevoz na istata d...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 09:19Izrabotka na kosulica

Ненко реномирана компанија. Машинска изработка на цемтна кошулица со ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

10 авг 11:00Izrabotka na kosulica / kosulici

Izrabotka na kosulica so pumpa i hilikopter masina ALMAK inzenerin...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

10 авг 09:29Gradezni uslugi se sto vi treba

Pravime jami so kamen so blok betonaki i gotovi sahti trotoati bekato...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

09 авг 12:39Majstor - Мајстор - кошулица - kosulica - koshulica

Професионално! Бетонирање на подови т.е кошулици ( без хиликоптер)...


3 €
или предлог цена
09 авг 10:33Izrabotka na kosulici / kosulica

Izrabotka na kosulici so pumpa i hilikopter masina ALMAK inzenering ...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

09 авг 09:31Бетонирање Ѕидање Армирање и сите видови градежни изведби

●Столбови и носачи; ●Тераси и скали; ●Ѕидарски работи; ●Плафонск...


8 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

26 јул 13:00Kosulica

Ненко реномирана компанија, Изработка на машинска кошулица За подета...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

21 јул 12:01Busenje, krsenje, secenje na sekakov beton, rusenje zidovi

Sekakov vid uslugi okolu rusenje krsenje beton, sechenje so profesion...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

19 јул 20:24zidanje malterisuvanje gradenje dogradbii promena na krovovi

site zidarotesarski uslugi betoniranja


2 €
или предлог цена
18 јул 16:36Огради Потпорни Ѕидови & Ѕидање

●Изработка на бетонски огради ●Изработка на потпорни ѕидови ...


14 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

12 јул 18:41sahta betonska za vodomer za dva ili tri saati

sahta betonska za vodomer za dva ili tri saati so dimenzii odobreni o...


11.111 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

01 јул 23:22Izrabotka na kosulica

Ненко реномирана компанија, Изработка на кошулицa машинско За подет...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

18 мај 09:58Izrabotka na kosulici masinsko I racno

Ненко реномирана компанија, Изработка на машинскa кошулицa За под...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

16 мај 08:14Izrabotka na kosulici - kosulica

Izrabotka na kosulici so pumpa i helikopter masina 075 220 979 ...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

03 мај 09:38Art beton stone , wood stamp beton , beton rock

Novo Novo Novo 💣💣💣 Na nasiot pazar art beton stone , wood stam...


По Договор
или предлог цена
30 апр 21:56Gradenje

Gradenje renoviranje dogradbi I site gradezni taboti Zidarija i izve...


1 €
или предлог цена
27 мар 18:19Malterisuvanje, malter racno

Zidanje, betoniranje i malterisuvanje


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

01 фев 09:26Izrabotka na masinska kosulica i fero beton

Najkvalitetna izrabotka na masinska kosulica i ferobeton so vash ili ...


1 МКД
или предлог цена
30 сеп 21:14BEkATON izvedba prodazba

BEkATON plocki


1 €
или предлог цена
10 мар 18:49Bekaton izvedba

Montaza na bekaton , tamponiranje, iskop so bagerce, nabivanje so val...


5 МКД
или предлог цена
10 мар 18:48Bekaton parterno ureduvanje

Specializirani za ovaa granka so oprema I kadar


1.111 €
или предлог цена
25 фев 08:52Bekaton-paver izvedbi

Izvedba na bekaton povrsini Tamponiranje povrsini, nabivanje na istit...


10 €
или предлог цена
12 фев 08:52Bekaton

Bekaton izvedba


5 €
или предлог цена
12 фев 08:52ИЗРАБОТКА НА ФИНА КОШУЛИЦА СО ХИЛИКОПТЕРКА

Изработуваме фини кошулици со хиликоптерка со нас матријал Кон 078 2...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

09 фев 09:05Svrzni metalni spojki kajli zapki vo gradeznistvo novi

..Наше Лично Производство и Продажба прва рака на.....Достава Веднаш....


1.888 МКД
или предлог цена
08 фев 09:55Montiranje na bekaton

Montiranje na bekaton, kopanje so bager,krsenje beton


11 €
или предлог цена
04 фев 20:09Шеловање со КАЈЛИ Стеги Спојки Жабици др

..Наше Лично Производство и Продажба прва рака на.....Достава Веднаш....


70 МКД
или предлог цена
01 фев 08:40Gradezni Raboti

Rabotime sekakov vid na gradezni raboti kako Krsenje na beton Frlan...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

30 јан 16:31Kajla za selovanje na oplati zapki stegi novi i dr

Наше Лично Производство и Продажба и Достава Веднаш...А - Тестирани п...


70 МКД
или предлог цена
19 јан 10:08Кајли за шеловање Спојки Жапки за скеле Тркала и др нови

..Наше Лично Производство и Продажба прва рака на.....Достава Веднаш....


70 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

11 јан 10:01Кошулица со хиликоптерка

Изработуваме фина кошулица со хиликоптерка со изолација ститопор Ко...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

10 јан 16:43KAJLI za selovanje Zapki Stegi Spojki Trkala dr novi

Наше Лично Производство и Продажба и Достава Веднаш...А - Тестирани п...


70 МКД
или предлог цена
18 дек 09:36Pesok separiran za ploca malterisuvanje 1 klasa

Prodavam pesok separiran so prevoz do vasiot dom 070 282 977 070 282...


1 €
или предлог цена
03 дек 10:23vrzuvacki elementi za selovanje Kajli Zapki Stegi

Наше Лично Производство и Продажба и Достава Веднаш...А - Тестирани п...


70 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

02 дек 20:34Krshenje beton so hilta

Krshime beton sobirame shut so kamion kont.tel. 070769293 Skopje


1 МКД
или предлог цена
28 ное 16:36Majstor bekaton

Izvedba bekaton,parterno ureduvanje,iskop so mini bager,krsenje beto...


11 €
или предлог цена
16 ное 18:54Beton Бетон

Prodazba na gotov BETON MB20 Pumpen i obicen MB30 Pumpen i obicen ...


По Договор
или предлог цена
21 авг 09:54krsenje beton so hilta,betoniranje.

krsenje beton so hilta,rusenje pregradni zidovi,vadenje plocki od kuj...


1 €
или предлог цена
19 јун 06:35Izrabotka na kosulica / kosulici

- Izrabotka na kosulici so pumpa i hilikopter masina - lepenje plo...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

09 јун 09:21Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам