Цела Македонија
                   
16 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PROEKTOR LIGHTSHOW LASER ZA ZABAVI KAFICI IGROTEKI I SLICNO

Ласерски мини проектор со црвено и зелено светло кој може да се корис...


1.200 МКД
или предлог цена
Битола

Кафулиња

05 авг 11:53Metalni Masi i Stolici

20 stolici so duseci


1 €
или предлог цена
Македонски Брод

Кафулиња

03 јун 14:23IZDAVAM KAFE BAR

Izdavam Kafe Bar za privatni zabavi, rodendeni , diplomski i drugi p...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кафулиња

03 јун 10:10se prodava kafule- kafic

se prodava celosno razraboten kafic vo bitola


По Договор
или предлог цена
Битола

Кафулиња

01 апр 11:34MASINA ZA KAFE!!!

Se prodava masina za kafe BFC LIRA 3!!!


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кафулиња

02 мар 17:12Separinja za kafeterija, kafici.

Se prodavaat separinja pogodni za kafeterija, kafici, klubovi i sl. N...


1 €
или предлог цена
Кичево

Кафулиња

10 фев 17:36Komplet invertar za kafic.. Masi, stolcinja, separinja i dr

Drveni masi praveni od buka......... 9 masi x 80 evra Drveni stolovi...


По Договор
или предлог цена
Велес

Кафулиња

06 мај 22:50Potrebni se Kelnerki

Lokal Nasa Kafana ima potreba od kelnerki/sankerki Kontakt na broj ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кафулиња

02 мар 13:31Високи маси за кафич, дискотека

Високи маси погодни за кафичи дискотеки барови пабови. 18 броја


25 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Кафулиња

02 јан 11:21Se izdava za nova godina

Opremena kafic 100kv Se izdava za nova godina 2 dena za 100ev vo cent...


100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кафулиња

03 дек 21:34Se prodava inventar za kafulinja

Se prodava inventar za kafic koristen. Dve separinja, 20 fotelji i 4...


400 €
или предлог цена
Кичево

Кафулиња

06 фев 20:15Komplet invertar za kafic... Masi,Barski Stolcinja ..

Se prodava poloven invertar za kafic Ratan 6 kompleta Visoka Masa ...


500 €
или предлог цена
Велес

Кафулиња

02 фев 20:09Ratan -Stolici ,Masi ,Separinja ,Brski stolici

Se prodava poloven invertar za kafic Ratan 6 kompleta Visoka Masa ...


1.000 €
или предлог цена
Велес

Кафулиња

02 фев 11:45IZDAVAM KAFE BAR ZA NOVA GODINA

Izdavam Kafe Bar vo centar za docek na Nova Godina i za drugi privatn...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кафулиња

23 дек 09:08Се отстапува разработен бизнис

Се отстапува разработен бизнис ( Кафе Бар) на улица Широк Сокак во ср...


По Договор
или предлог цена
Битола

Кафулиња

10 окт 13:51KOMPLETEN INVENTAR ZA KAFIC/RESTORAN ITNO I POVOLNO

masi i stolici-sankerski i obicni, ozvucuvanje,televizori,proektori,s...


1 €
или предлог цена
Кичево

Кафулиња

11 сеп 16:43Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам