111 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Stock шишиња!

Гравирани шишиња шток Џокович-Надал. По 350ден.


1 МКД
или предлог цена
09 авг 17:13Racno izraboten sah

Se prodava unikaten sah so detali od Sparta protiv Troja. Odlicen uk...


90 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Порцелан, керамика и стакло

07 авг 14:34BOKALI CASI OD KERAMIKA POG.OGLAS SLIKI

PRODAVAM RAZNI BOKALI CASI I DRUGI STVAR CENATA E ZA EDEN , ZA POVEKE...


1.850 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.900 МКД
02 авг 21:55Servis antika pozlateni čaši

Se prodaraat pozlateni čaši i dva bokala isto taka pozlateni edno pa...


12.000 МКД
или предлог цена
22 јул 21:37RACNO GRAVIRANJE PO NARACKA NA STAKLO, MERMER, DRVO, I DR

Isus Hristos - 26.5cm na 24cm 3000 den Sv. Petka - 30cm na 24cm ...


По Договор
или предлог цена
19 јул 21:27Porcelanska figura

Se prodava figura od Polski porcelan


1.000 МКД
или предлог цена
11 јул 17:16Casa KRIGLA NAOCARI

Prodavam krigla od 0,4 l, kupena vo Germanija. Stakloto e mnogu kva...


55 €
или предлог цена
08 јул 11:47STAKLO 8 MM SO FAZETA (za na komoda)

PRODAVAM DVE STAKLA SO FAZETA, POGODNI ZA NA KOMODA SO DIMENZII 76,5x...


500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Порцелан, керамика и стакло

07 јул 22:12Kukli od keramika mk narodni nosii

Makedonski narodni nosii kukli izraboteni od dvojno pecena keramika i...


1 МКД
или предлог цена
07 јул 17:41rosenthal

Rosenthal porcelanski ukras za rever cena 25€


25 €
или предлог цена
04 јул 14:57VAZNA

Prodavam keramicka vazna. Visina 35 cm. Prakam i po Kargo. KONTAKT: 0...


1.400 МКД
или предлог цена
03 јул 15:02Porcelan

200 denari


200 МКД
или предлог цена
02 јул 07:50Keramicki kup/vazna

200 denari


200 МКД
или предлог цена
02 јул 07:48Keramicki kup

200 denari


200 МКД
или предлог цена
02 јул 07:47Prodavam ukrasen predmet

Ukraine predetermined zabasiot dom


2 €
или предлог цена
29 јун 10:06Продавам ЌУП

Се продава Ќуп одлично сочуван за вистински љубители - димензии: вис...


2.000 МКД
или предлог цена
22 јун 18:40Стаклено шише за ракија

Украсно стаклено шише за ракија,


300 МКД
или предлог цена
21 јун 20:55Кинески керамика

Се продава комплет керамика со кинески мотив, може и оделно парче док...


7.000 МКД
или предлог цена
15 јун 15:01SE PRDAVA KOLEKCIJA NA KERAMIKA I CASI

Se prodavaat okolu 500 najrazlicni kolekcionerski parcinja na casi,bo...


1 €
или предлог цена
14 јун 08:29Prodavam tri angelcina

Prodavam tri razlicni po golemina angelcinja italijanski


100 €
или предлог цена
07 јун 23:44Кристални украсни садови

Продавам 15 различни предмети од гравирано кристално стакло со врвен ...


4.000 МКД
или предлог цена
04 јун 13:56Figura staklo

Stara staklena figura max zacuvana cena 400 denari


400 МКД
или предлог цена
12 мај 17:08Керамичка вазна

Продавам вазна со постоље за на под. Има и пластичен сад во кој може ...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Порцелан, керамика и стакло

06 мај 18:55Ангелче украс

Продавам ангелчиња украси, рачна изработка. Цена:150ден парче


150 МКД
или предлог цена
02 мај 18:49Прекрасни порцелански вазни

Врвен квалитет, уникатни и преубави разни димензии и цени 076-916-909


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Порцелан, керамика и стакло

29 апр 10:01Porcelanski ukrasni vazni i sadovi

Prodavam novi porcelanski sadovi, zbogateni so kobalt, so sliki od pt...


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Порцелан, керамика и стакло

27 апр 18:45Vintage Slon

Vintage Elephant Keramika 30 x 27 cm 3.5 kg Preubav dekorativen pre...


1.300 МКД
или предлог цена
20 апр 21:41Продавам лустер 1500 ден

Сочуван како нов 070 355 147


1.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Порцелан, керамика и стакло

14 апр 18:33Украсни фигури

Украсни фигури и премети од порцелан и керамика, поединечно од 50 до ...


50 МКД
или предлог цена
07 апр 22:24Porcelan Delfini

Odlicen dekor,vo super sostojba


300 МКД
или предлог цена
02 апр 14:49ITALIJANSKI SERVIS

SE PRODAVAVAAT DVA ITALIAJANSKII SERVISI SO CASI STARI 60 GODINI


1.500 МКД
или предлог цена
01 апр 10:45SISINJA PACNO PLETENI UNIKATI

PRODAVAM SISINJA RACNO PLETENI UNIKATI


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Порцелан, керамика и стакло

31 мар 16:04Кристална вазна

Се продава нова кристална вазна, 30x16,5 цм. Контакт 076/711-768


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Порцелан, керамика и стакло

25 мар 08:59Porcelanska zdela so kapak

Poteklo na ovaa porcelanska zdela e od germanska antikvarnica


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Порцелан, керамика и стакло

24 мар 18:31Porce;anski corbalak

Poteklo na ovoj porcelanski corbalak e od germanska antikvarnica


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Порцелан, керамика и стакло

24 мар 18:30Стаклен бокал

Стаклен бокал 2-2.5л. со додаток за мраз


1.000 МКД
или предлог цена
23 мар 05:44Сет за пунч и "бунар"

Комплет со 8 чаши


2.000 МКД
или предлог цена
23 мар 05:44Сет за домашно вино

Бокал и 6 керамички бокалчиња за домашно вино


1.200 МКД
или предлог цена
23 мар 05:44Vazna i ukrasna figura

Vazna i ukrasna figura, proizvodstvo na Porcelanka Veles, vkupno 450 ...


450 МКД
или предлог цена
22 мар 21:30Komplet za Vino

Komplet za vino 950 denari


950 МКД
или предлог цена
17 мар 21:59Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам