Цела Македонија
                   
316 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

prodavam vilerovi gobleni - ITNO

Se prodavaat racno izraboteni vilerovi gobleni. Za povekje informa...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декоративна уметност

Вчера 23:58Kadior , zidna tapiserija , tkaeno

Prodavam tkaena zidna tapiserija , Kadior Odlicno socuvana bez tragi...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декоративна уметност

Вчера 18:12Moler, Gips, Renoviranje, Glet

Molero-farbarski uslugi, bojadisuvanje, gletuvanje, abrib, dekorativn...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Декоративна уметност

Вчера 18:05VILEROV GOBLEN PERFEKTNO SOČUVAN 50 cm x 35 cm

Se prodava perfektno sočuvan Vilerov goblen vo ramka. Dimenzija na go...


190 €
или предлог цена
10 авг 23:29Unikatni prekrivki

Povolno prodavam 2 isti unikatni prekrivki.


950 МКД
или предлог цена
09 авг 13:55Продавам рачно изработени плетеници од фин конец

Продавам рачно изработени плетеници за маса,за витрина.Плетениците се...


800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Декоративна уметност

09 авг 11:23Дрвен декоративен украс Ohm

Се продаваат нови дрвени Ohm симболи со димензии 14*15цм. контакт ...


500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Декоративна уметност

09 авг 08:45NOCNA LAMPA OD STARO RADIO ЛАМПА ОД СТАРО РАДИО

Na prodazba restavrirano drveno Radio EI NIS, proizvedeno nekade okol...


50 €
или предлог цена
08 авг 19:02Singer masina za sienje сингер машина за шиење shienje

Na prodazba Singer masina za sienje, seriski broj S2013324, proizvede...


30 €
или предлог цена
08 авг 19:01Singer masina za sienje Сингер машина за шиење shienje

Na prodazba Singer masina za sienje, seriski broj V1297879, proizvede...


35 €
или предлог цена
08 авг 19:01Singer masina za sienje Сингер машина за шиење shienje

Na prodazba Singer masina za sienje, seriski broj S1293466, proizvede...


35 €
или предлог цена
08 авг 19:01klub masa od masina za sienje сингер машина за шиење bagat

Na prodazba klub masa napravena od masina za sienje Bagat. Plotna 45...


2.000 МКД
или предлог цена
08 авг 19:01Bakrorez bakaren reljef

Pomaliot 1800 DENARI. Pogolemiot 2500 DENARI. 55 n.a. 69 .58 NA 79. O...


13.056 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Декоративна уметност

08 авг 13:20Goblen Viller

Se prodava goblen od Viller so dimenzii 80x60 plus ramka


4.500 €
или предлог цена
08 авг 13:00Se prodavaat PLETENICI / ПЛЕТЕНИЦИ

Kontakt 076516568 Kontakt 076516568 Kontakt 076516568 Kontakt 0765...


По Договор
или предлог цена
08 авг 11:35Se prodavaat PLETENICI / ПЛЕТЕНИЦИ

Kontakt 076516568 Kontakt 076516568 Kontakt 076516568 Kontakt 0765...


По Договор
или предлог цена
08 авг 11:34Se prodavaat PLETENICI / ПЛЕТЕНИЦИ

Kontakt 076516568 Kontakt 076516568 Kontakt 076516568 Kontakt 0765...


По Договор
или предлог цена
08 авг 11:33Продавам рачна машинка за кафе и ѓезве

Продавам рачна машинка за мелење кафе и ѓезве, одлично сочувани


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Декоративна уметност

06 авг 19:43slozuvalka

Se prodava


1.000 МКД
или предлог цена
05 авг 20:09Slozuvalka

Se prodava


800 МКД
или предлог цена
05 авг 20:09Slozuvalka

Se prodava


800 €
или предлог цена
05 авг 20:09Slozuvalka

Se prodava


1.000 МКД
или предлог цена
05 авг 20:09Gobleni

Gobleni, racno vezeni po sema, vo odlicna sostojba.


По Договор
или предлог цена
04 авг 06:34Вазна и декоративна чинија од месинг

Вазна 31см, чинија 14см, одлично сочувани, чинијата си има држач.


600 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Декоративна уметност

03 авг 18:31Икона / Икони изработени на бакар

Праќам и по карго Цена 1300 ден. Ikona / ikoni / bakar


1.250 МКД
или предлог цена
03 авг 15:37Volneni kilimi

Се продаваат повеќе видови на волнени килими и дипли со традиционална...


1 МКД
или предлог цена
03 авг 11:24Rakotvorbi milenca astalskii prekrivki

PREKRASNI RAKOTVORBI PREUBAV POKLON Se prodava ,poradi preselba...


10.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Декоративна уметност

01 авг 11:59SONCE OD VIRGINA

RACHNA IZRABOTKA NA SONCETO OD VIRGINA OD OREV. DIMENZIITE SE PO PORA...


1 МКД
или предлог цена
01 авг 05:08GOBLEN VILEROV SO RAMKA

Se prodava goblen “Devojka i pile“ zastiten so ramka i staklo. Moze i...


1.200 МКД
или предлог цена
- 37 % Попуст
1.900 МКД
Гази Баба / Скопје

Декоративна уметност

31 јул 22:09Se prodava Maski

Se prodava MASKI


111 €
или предлог цена
31 јул 17:14ИКОНИ ОД ДРВО СО СВ. НИКОЛА И ДРУГИ СВЕТЦИ НА ЧАША, ШИШЕ ...

Изработка и декорирање на икони од дрво со чаша за алкохол со сите св...


199 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декоративна уметност

31 јул 11:04Vilerov goblen Bogorodica

Prodavam original Vilerov goblen Bogorodica ,vramen. Dimenzija 40 x 5...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Декоративна уметност

30 јул 14:28Gobleni

Vilerovi dimenzija 54 x 66 250 eur/1


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Декоративна уметност

30 јул 14:28Stolici stolovi stol stari nad 100 godini

Stolicite se ispravni i ne se reparirani go imaat orginalniot izgled ...


9.000 МКД
или предлог цена
30 јул 10:04Sv.Arhangel MIhail ikona

Se prodava rezbana ikona od Sv.Arhangel Mihail, so prilicno dobri di...


По Договор
или предлог цена
29 јул 13:02Се продава ѓум

Месинг


1.500 МКД
или предлог цена
27 јул 12:51Бакарни предмети

Се продаваат две слики и бакарен сад, сликите се 1000 ден. Двете а са...


1.500 МКД
или предлог цена
27 јул 12:22РАЧНА ИЗРАБОТКА ,ДЕКОРАТИВНИ УКРАСНИ ПЛЕТЕНИЦИ, ВЕЗЕНИЦИ

Се продаваат нови повеќе парчиња ( околу 20 ) рачно плетени миљеа за...


6.000 МКД
или предлог цена
27 јул 11:38Rakotvorbi , milenca , astalski prekrivki - - -

Se prodava poradi preselba prava mala kolekcija od rakotvorbi, heklan...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Декоративна уметност

26 јул 23:27Продавам слики и гоблени

Продавам уникатни гоблени во дрвени рамки, рачна изработка, резбани. ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Декоративна уметност

26 јул 13:44Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам