Цела Македонија
                   
1072 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Продавам 2 албуми на панини еуро 2020

Продавам два албуми на панини во одлична состојба целосно пополнети.


2 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Колекционерство

Денес 02:05Народни носии

Продавам две народни носии. Црногорска носија и носија од Скопска Бл...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Колекционерство

Вчера 22:41Килими

Продавам четири ткаени волнени килими кокомо. За инфо вртете на бро...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Колекционерство

Вчера 22:41Zakacalki

Se prodava mesingovana zakachalka. Ve molam vrtete na : 071-327-913


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Колекционерство

Вчера 22:41Комодни и ѕидни часовници

Моб или вибер за некоја инф плус


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:00  НОВ ОГЛАС

Oficirska Sabja od 1656 godina so grb i natpis

Oficirska Sabja od 1656 godina so grb i natpis na latinski Constant...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:12Bastum bodez od 1875 god izraboten od Robert Kuirshcneng

Bastum bodez od 1875 god izraboten od Robert Kirshneng so prekrasni g...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:12RADIO I GRAMOFON

PORTOROZ SOCUVANO


1 МКД
или предлог цена
Вчера 09:52  НОВ ОГЛАС

Znachki

PRODAVAM>>>> >>Prodavam znachki--(400komada)....cena--1000denari...


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Колекционерство

Вчера 09:34MILAN M. OBRENOVIC

KNJAS SRPSKI


99 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Колекционерство

Вчера 08:40Top

Od čelik izraboten star 50 god


1 €
или предлог цена
10 авг 21:27Nosija

Stara makedonske nosija od pijanečkiot kraj Komplet so nakit kako st...


1 €
или предлог цена
10 авг 21:27Jugoslovenska matarka 1982 godina

Во одлична состојба од 1982 година Цена 300 ден! Moже и замена за д...


300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Колекционерство

10 авг 18:01Kupuvam stari banknoti do 1950 godina

Otkupuvam banknoti od site drzavi do 1950godina. Plakjam od 50den do...


1 €
или предлог цена
10 авг 10:01Kupuvam barutnici

Kupuvam barutnica/barutnici kako na slikite ili slicni ponudi so slik...


1 €
или предлог цена
10 авг 10:01Kupuvam stari kolekcionerski revolveri

Kupuvam sekakvi stari kolekcionerski revolveri na crn barut do 1895 g...


1 €
или предлог цена
10 авг 10:01Kupuvam stari kuburi i puski na kremen i kapisla

Kupuvam stari kuburi i puski na kremen i kapisla i drugi predmeti na ...


1 €
или предлог цена
10 авг 10:01Staro radio Nikola Tesla

Radioto ne e probano dali raboti bidejki falat lambi, moze da se isk...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Колекционерство

10 авг 09:51Ретро предмети

Моб или вибер за било каква инф или некоја слика плус


По Договор
или предлог цена
10 авг 09:01Terakotna lucerna

Lucerna kopija na artefakt od Stobi so sertifikat. Malečka e, so obem...


300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Колекционерство

10 авг 08:20Staro amerikansko zname so 48 svezdi

91.44 cm by 152.4 cm Odlucno Originalno


69 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Колекционерство

10 авг 07:31Srebrenjak tito

Prodavam srebrenjak tito,sostojba 10/10


2.000 МКД
или предлог цена
09 авг 20:02Prodavam Nov Kovceg Skoro Napravem

Prodavam nov kovceg skoro napraven dimenzii 120cm x 60cm x 57cm. Napr...


70 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Колекционерство

09 авг 14:55Prodavam Avioncinja od prva i vtora SV za kolekcioneri

Prodavam Avioncinja od prva i vtora SV za kolekcioneri 60evra komplet


60 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Колекционерство

09 авг 14:55Prodavam Vojnici Sanduk

Prodavam vojnicki sanduk- socuvan dimenzii 70×95×78cm 30€


30 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Колекционерство

09 авг 14:55Prodavam Star Kovceg

Star kovceg 25 evra


20 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Колекционерство

09 авг 14:54Инвестиционо Сребро 1 унца Srebro, Сребро

Инвестициско Сребро Виенска Филхармонија 2016г Тежина 31.1гр 999 Ср...


2.300 МКД
или предлог цена
09 авг 14:46GRAMAFON

SE PRODAVA STAR GRAMAFON SO ZVUCNICI VO ISPRAVNA SOSTOJBA 077.744.6...


99 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Колекционерство

09 авг 11:59Kupuvam otkup na stari predmeti kolekcionerski predmeti

Otkup na: -banknoti -srebro -moneti -nakit -kilibar -stari pr...


1.000 €
или предлог цена
09 авг 11:00Prodavam retro racna vaga

Prodavam retro racna vaga ispravna i socuvana za godinite.Slikite se ...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Колекционерство

09 авг 09:16Bugarski stari pari

HITNO PRODAVAM BUGARSKI KNIZNI PARI 4 PO STO LEVA SO SV.ZAHARI ZOGRAF


1 €
или предлог цена
08 авг 23:22prodavam krzno koza od mecka

koza od mecka odlicno izrabotena i stsvena ...kozata e okolu 1980 god...


500 €
или предлог цена
08 авг 20:56prodavam narodni nosii mariovska zenska

prodavam kompletna mariovska zenska nosija socuvana 400 .isto taka pr...


400 €
или предлог цена
08 авг 20:56Singer masina za sienje Сингер машина за шиење shienje

Na prodazba Singer masina za sienje, seriski broj C1879423, proizvede...


30 €
или предлог цена
08 авг 19:01Автостази механотехника

Три автостази механотехника Цена за една стаза 700 денари Комплетни


700 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Колекционерство

08 авг 16:25Модели на возови Механотехника

Големиот воз комплет во стиропор 2200 денари Малиот воз во кутија 1...


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
700 МКД
Аеродром / Скопје

Колекционерство

08 авг 16:14album EURO 2020

Prodavam album EURO 2020 celosno popolnet


4.500 МКД
или предлог цена
08 авг 13:58Procenka na skapocenosti, umetnicki sliki, stari predmeti

Procenka na skapocenosti, umetnicki sliki, stari predmeti


1 €
или предлог цена
08 авг 13:32Fotoaparat

Se prodava. 1500 denari zeiss ikonta 520 .1932-1938.


1.500 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Колекционерство

08 авг 13:20Машина за шиење Csepel 30

Se prodava mashina za shienje stara od 90-100 godini. Redok antikvite...


230 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Колекционерство

08 авг 11:26Страна 1 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам