Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
80 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Roleri Fila

Doneseni od CH ispravni ,Fila’-1500 den ,Oxygen’- 1200 den inf 070/69...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:48Roleri detski 35-38br

Detski roleri 35-38 broj


1.000 МКД
или предлог цена
10 авг 18:48Roleri br 35-38

Roleri za deca br 35-38


500 МКД
или предлог цена
08 авг 14:29Ninebot One

Ninebot One елегантен начин на возење. Ножните педали на Ninebot One ...


1 €
или предлог цена
08 авг 13:33Novi roleri Action Sport kupeni vo SportVision

Se prodavaat novi roleri Action Sport, kupeni vo SportVsion, roleri...


1.700 МКД
или предлог цена
08 авг 09:39Prodavam rolerki

Prodavam rolerki br 44 vo top sostojba z trak 6 m


45 €
или предлог цена
08 авг 08:44Velosipedi

Velosipedi doneseni od Svajcarija


1 €
или предлог цена
07 авг 09:04detski rolerki FILA

rolerki vo dobra sostojba zacuvani od br 35 do br 38


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Останато

05 авг 10:09Roleri Roches 38-41

Roches br 41 K2 br 40 Alpina br 38 ...Moze zamena za bilo sto z...


1.000 МКД
или предлог цена
03 авг 16:08Prodavam zastitna kaciga

Prodavam upotrebuvana, no vo odlicna sostojba, zastitna kaciga za ek...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Останато

03 авг 08:32NAJEFTINO ,roleri broj 38 se pravat do 42

So silikonski gumi i prednite gumicki svetat Kontakt 075 378 051


1.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
1.100 МКД
03 авг 01:49ROLERKI ROLERBLADE BR 40

ROLERBLADE ROLERKI BR 40


11 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Останато

30 јул 15:22Rolerki br;40

Rolerki br;40 Rolerkite se holandski,malku vozeni i se so silikonski...


800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Останато

30 јул 10:33Skejt - Skateboard

Blind 7 layers deck Bullet trucks Flip wheels


4.500 МКД
или предлог цена
28 јул 01:18Се продаваат ролери НОВИ

Се продаваат ролери нови бр 40-43


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Останато

25 јул 16:55ROLERKI FILA

Se prodavaat rolerki Fila so silikonski kolca podesivi od 32-35 broj,...


1.600 МКД
или предлог цена
24 јул 23:56Rolerki Roces

Rolerki Roces br.45 vo odlicna sostojba so minimalni tragi na koriste...


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Останато

23 јул 12:27YUNEEC E-GO електричен longboard

Се продава ⚡️ електричен лонгборд купен од Америка 2015, многу малце ...


230 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Останато

19 јул 10:10Roleri 35/38

Prodavam Roleri Cena 10€


10 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Останато

17 јул 12:48ROLERKI

SE PRODAVAAT ROLERKI EDNAS KORISTENI VO ODLICNA SOSTOJBA. BROJ: 40-4...


1.200 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.500 МКД
16 јул 12:22Скирол / Skirol / Skateboard

Мал детски скирол, долг 42 cm. Нов, не е возен. Дрвена даска со тркал...


500 МКД
или предлог цена
14 јул 09:19Rolerki

Prodavam rolerki br 38-39


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Останато

10 јул 20:07Custom Skateboard

Prodavam 8.5 custom skateboard sklopen na delovi kupeni od error, dro...


3.500 МКД
или предлог цена
06 јул 13:24SKATEBOARD GLOBE COCONUT / BLACK

Prodavam malku koristen skateboard coconut (skirol).


8.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Останато

04 јул 19:54Roleri

Nike br 38 cena 1200 den 072 555 302


20 €
или предлог цена
04 јул 18:09Hover Board

Prodavam HoverBoard! Pred edna godina donesen od ITALIA, mnogu sacu...


1 €
или предлог цена
30 јун 21:20Salomon rolerii

Prodavam salomon roleri, kupeni se novi vo Avstrija vozeni se mnogu m...


3.200 МКД
или предлог цена
30 јун 19:57Rolsuli / Roleri Rio kako novi

Se prodavaat skoro novi rolsuli rio, komplet so kutija original, broj...


1 €
или предлог цена
22 јун 19:12Creature Complete Logo Skateboard

Skateboardot e mnogu socuvan i koristen okolu eden mesec


4.000 МКД
или предлог цена
20 јун 23:56Roleri Action

Rolerite se menuvaat 33-36. Ispravni.


1.300 МКД
или предлог цена
18 јун 16:38Велосипед 24"

Многу сочуван велосипед. Тркало 24". Цена 5000.00 тел. 070268611


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Останато

13 јун 20:05Велосипеди сочувани

Продавам велосипеди. Тркало 26". Сивиот 3500 со Шимано делови, белиот...


3.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Останато

10 јун 10:03Велосипед 24'

Продавам многу малку користен велосипед, скоро нов. Тркала 24'. Цена ...


5.000 МКД
или предлог цена
10 јун 10:02Longboard

Se prodava longboard globe


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Останато

25 мај 17:28продавам хаверборд

Продавам хаверборд купен од Ледиком 11.500ден возен само 5 пати пред ...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Останато

24 мај 15:34Rollerki 36-40br Rollerblade

Rolerki prisposoblivi od 36br do40br So silikonski trkalca na lager...


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Останато

21 мај 10:21ROLERKI / ROLEKI / ROLSULI K2 BROJ 44

Se prodavaat rolerki K2 Ascent - BROJ 44 - F...


50 €
или предлог цена
01 мај 19:30ROLERI Fila NRK Fun br. 42

Freestyle roleri Fila NRK Fun broj 42, kupeni 2021 od SportBike T.C. ...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Останато

30 апр 15:48ROLERKI / ROLEKI / ROLSULI VIBES BROJ 27-30

Se prodavaat rolerki Vibes - BROJ 27-30 - Air ...


1.300 МКД
или предлог цена
30 апр 00:30ROLERKI / ROLEKI / ROLSULI OXELO BROJ 32-35

Se prodavaat rolerki OXELO - composite frame ...


1.300 МКД
или предлог цена
30 апр 00:26Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам