Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
82 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

4 para Rolerki / Ролерки Salomon Pilot 9 Ti i Thunder Alu

Se prodavaat 4 para rolerki - Sivi rolerki. 36 broj. Skinata e edn...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Чевли

10 авг 15:46POWERSLIDE NEXT

Beoj 36/37 , skoro novi


7.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.000 МКД
09 авг 12:41Ролерки за девојче Фила, Filla Megalite 82

Се продаваат ролерки за девојче, доста сочувани, Filla Фила Megalite ...


2.800 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Чевли

08 авг 21:36Roleri Salomon

Rolerite se vo dobra sostojba,silikonski trkala EU 38 2/3 25 cm !


2.500 МКД
или предлог цена
08 авг 12:34Patiki, Roleri / Патики, Ролери – 2 во 1

Патики, Ролери – 2 во 1 Број 35, женски, детски. Еднаш носени – н...


1.700 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.800 МКД
06 авг 19:39Uvoz od GERMANIJA

Se PRODAVAAT ODLICNO SOCUVANI KAKO NOVI ROLERKI, ( koristeni, uvezeni...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Чевли

05 авг 08:57Rolerki novi

Rolerkite se bukvalno kako novi , dali dvapati se obleceni od devojce...


1.800 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.900 МКД
Гази Баба / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Чевли

03 авг 22:05PRODAVAM NOVI ROLERKI FILA MATRIX 80LADY BLACK/LILA

Novi


4.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Чевли

03 авг 10:30РОЛЕРКИ/ROLERKI

PRODAVAM NOVI RELERI so ADAPTER br. 38-40 vo ORIGINALNA KUTIJA . ROLE...


70 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Чевли

03 авг 09:16ROLERKI

ROLERKI K2 BR 42 ROLERBLADE BR 40,5 K2 BR 40,5 AXT BR 39 K2 BR ...


11 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Чевли

30 јул 15:18Rolerki k2 detski

Dva para rolerki detski k2 so silikonski trkala .podesuvanje od 27 do...


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Чевли

30 јул 14:10Roleri

Универзален модел🚻 Машко/Женско🚻 🔸️Број: 36 одговара и за 37 П...


2.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Чевли

24 јул 12:54Rolerki

Prodavam detski rolerki, stitnici i kaciga, vo odlicna sostojba


1.500 МКД
или предлог цена
19 јул 21:00Rolerki Salomon

Prodavam rolerki marka Salomon , eden par e broj 40, a drugiot par e ...


2.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Чевли

18 јул 16:11ROLERI

Roleri do 43 JULE TEL: +38978231776


700 МКД
или предлог цена
16 јул 10:51Roleri Novi 3500denari

Se prodavaat novi nekoristeni roleri golemina 37,38,39 se podesuvaat ...


3.500 МКД
или предлог цена
13 јул 17:51Se prodavaat rolerki - 2 para

Se prodavaat rolerki 1. Golemina 33-36 (mnogu malku koristeni) cena...


1.700 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Чевли

12 јул 11:24rolerki

se prodavaat rolerki 40-43, 2000 den


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Чевли

19 јун 14:59Се продаваат ролерки

Се продаваат ролерки детски од број 31-34 со силиконски тркалца. За к...


1.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Чевли

19 јун 12:39Rolerki LASPORTS Marka malce koristeni br 44 Socuvani novi

ROLERKI LASPORTS Marka Malce se koristeni odlicno socuvani kako novi...


1.999 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Чевли

16 јун 11:16Rokerki socuvani

Prodavam socuvani rolerki,,, FILA,, PW 150 AD BLACK. Broj 43. Kup...


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Чевли

16 јун 06:24Ролери

Марка: Salomon br 44 1700den малку користени - сочувани !


1.700 МКД
или предлог цена
12 јун 21:20Roleri broj 42-45

Mnogu malku koristeni roleri broj 42-45 so zastitna oprema


2.700 МКД
или предлог цена
12 јун 15:57ROLERI BR. 42

Vo super sostojba so vozduh se pumpaat za stegnati da se za nogata


1.500 МКД
или предлог цена
09 јун 18:59ROLERKI MARKA DELTA

PRODAVAM EDNAS UPOTREBENI ROLERI DELTA,SO ADAPTER SE PRILAGODUVAAT OD...


По Договор
или предлог цена
20 мај 08:43Rolerki 40-44

Rolerki 40 - 44 Prakjam po Kargo 800 denari


800 МКД
или предлог цена
19 мај 10:48ŠVAJCARSKI ROLERKI / ROLERKI PO NAJPOVOLNI CENI

Golem izbor na celosno socuvani rolerki za deca i vozrasni po najpovo...


1.300 МКД
или предлог цена
05 мај 12:28ROLERKI / ROLEKI K2 MINI-X BROJ 31-34

Se prodavaat kompletno socuvani rolerki K2 MINI-X · BROJ 31-34 · Sh...


900 МКД
или предлог цена
05 мај 01:01ROLERKI / ROLERI K2 DOC VASHION BROJ 39

Se prodavaat kompletno socuvani rolerki K2 Doc Vashion · BROJ 39 · ...


2.200 МКД
или предлог цена
05 мај 00:59ROLERKI / ROLERI ROLLERBLADE BROJ 40

Se prodavaat kompletno socuvani rolerki ROLLERBLADE · BROJ 40 · Sho...


1.900 МКД
или предлог цена
05 мај 00:50ROLERKI / ROLERI CRAZY CREEK BROJ 39

Se prodavaat kompletno socuvani rolerki Crazy Creek · BROJ 39 · Sho...


1.500 МКД
или предлог цена
05 мај 00:48ROLERKI / ROLERI HY-SKATE BROJ 42

Se prodavaat kompletno NOVI rolerki HY-SKATE · BROJ 42 · Shock abs...


2.400 МКД
или предлог цена
05 мај 00:45ROLERKI / ROLERI K2 BROJ 42

Se prodavaat kompletno socuvani rolerki K2 · BROJ 42 · Shock absorb...


2.000 МКД
или предлог цена
05 мај 00:41ROLERKI / ROLEKI HY-SKATE Junior BROJ 29-32

Se prodavaat kompletno socuvani rolerki HY-SKATE Junior CONVERSE · B...


1.300 МКД
или предлог цена
04 мај 01:07ROLERKI / ROLEKI K2 RAIDER PRO BROJ 29-34

Se prodavaat kompletno socuvani rolerki K2 RAIDER PRO · BROJ 29-34 ...


1.600 МКД
или предлог цена
04 мај 00:59ROLERKI / ROLEKI FILA BROJ 32-35

Se prodavaat kompletno socuvani rolerki FILA · BROJ 32-35 · Shock a...


1.300 МКД
или предлог цена
04 мај 00:56ROLERKI / ROLEKI X-KIDS BROJ 31-33

Se prodavaat kompletno socuvani rolerki X-KIDS · BROJ 31-33 · Shock...


1.300 МКД
или предлог цена
04 мај 00:53ROLERKI / ROLEKI K2 MERLIN BROJ 33,5-35,5

Se prodavaat kompletno socuvani rolerki K2 MERLIN · BROJ 33,5-35,5 ...


1.500 МКД
или предлог цена
04 мај 00:52ROLERKI / ROLEKI HY-SKATE Junior BROJ 33-36

Se prodavaat kompletno socuvani rolerki HY-SKATE Junior · BROJ 33-36...


1.300 МКД
или предлог цена
04 мај 00:44ROLERKI / ROLEKI CHEETAH BROJ 33

Se prodavaat kompletno socuvani rolerki od CHEETAH · BROJ 33 · Shoc...


1.300 МКД
или предлог цена
04 мај 00:40Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам