Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
189 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

TREK FX 2 2021 size L

Се продава точак TREK FX 2 2021 size L, нов купен на 07.12.2021 возен...


29.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Фитнес / Вежбање / Останато

10 авг 14:27Промовирано

Sprava za vezbanje

Se prodava sprava za noze Vo odlicna sostojba ne koristena


2.000 МКД
или предлог цена
10 авг 12:04TORBICA

Nova torbica ne upotrebuvana so etiketa za sekakva namena


1.000 МКД
или предлог цена
07 авг 08:33Сушачи за бокс ракавици - професионални HAMMER - Германија

Продавам нови сушачи за боксерски ракавици од брендот HAMMER - Герман...


450 МКД
или предлог цена
07 авг 08:12Se prodavaat zglobni tegovi za vezbanje

Продажба на нови зглобни тегови исти како на сликата : Од 0,5 кг во ...


250 МКД
или предлог цена
07 авг 08:12LASTICI ZA FITNES

SE PRODAVAAT LASTICI ZA FITNES SO POVEKE VELICINI NA OTPOR. SE PRODAV...


700 МКД
или предлог цена
06 авг 13:43Kariki

Se prodavaat ekstra kvalitetni drveni kariki za vezbanje. Karikite se...


2.400 МКД
или предлог цена
06 авг 13:43Sprava za vezbanje справа за вежбање

Се продава справа за вежбање Orbitek platinum plus . Рачките се стати...


7.000 МКД
или предлог цена
05 авг 17:09NOV FITBIT FLEX

Se prodava nov fitbit flex sleep and activity tracker. Odlicen sport...


1.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
2.000 МКД
04 авг 09:27PROFESIONALEN GUMEN POD ZA FITNESS CENTRI

PROFESIONALNI PODNI OBLOGI VO ROLNA SPORTEC GERMANIJA Made in Ge...


12 €
или предлог цена
03 авг 09:41DELFIN MASAZER so INFRARED MASSAGE

NAJ NAJ NOVO NA PAZAROT MASSAGER PRAKTICNI ZA CELOTO TELO RABOTI VO...


По Договор
или предлог цена
02 авг 10:21Xiaomi Mi Smart Band 5

Prodavam Xiaomi Mi Smart Band 5.


1.200 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.500 МКД
01 авг 13:30Rakavici za fitnes, vezosiped i dr.

Prodavam rakavici za fitnes, vozenje velosiped i drugo. Za pogolema ...


500 МКД
или предлог цена
31 јул 22:53Спортски ленти за превенција од повреди

Еластичните кинезио ленти наменети за превенција од повреди, ублажува...


299 МКД
или предлог цена
30 јул 12:35APPLE WATCH SERIES 6 40 CM black

Apple watch series 6, 40 cm black купен од Мобилекс на ново 26.000 де...


250 €
или предлог цена
30 јул 12:26Orbitrek

Se prodava Orbitrek


1 €
или предлог цена
24 јул 18:26Подлога за јога

Се продава нова сочувана подлога за јога.


300 МКД
или предлог цена
23 јул 11:25SE PRODAVA SPRAVA ZA VEZBANJE NA BUTINI

SE PRODAVA SPRAVA ZA VEZBANJE NA BUTINI


1.800 МКД
или предлог цена
23 јул 10:42FitBit Alta HR

Koristen 1 mesec Komplet so kutija i polnac https://www.fitbit.co...


1.500 МКД
или предлог цена
21 јул 22:48TEGOVI PLASTICNI 2x 3kg 1500den

PLASTICNI TEGOVI 2x3kg


1.500 МКД
или предлог цена
18 јул 16:44Fitness lastici

Se prodavaat lastici za vezbanje vo dve velicini. Crven tezok : do 1...


200 МКД
или предлог цена
12 јул 22:58Kais-Pojas(каиш,појас)za dodatna tezina(тежина)tegovi

Novi,nekoristeni,2 modela(500den i 900den)od neopren,max.opteretuvanj...


По Договор
или предлог цена
12 јул 13:26Микрофиберна ледена крпа

Микрофиберна ледена крпа Cool Touch Крпa со која совршено ќе се раз...


1 МКД
или предлог цена
06 јул 17:33Гимнастичарски Карики / Прстени дрвени

SAMO NA BROJ 075 404 813 Novi Drveni Gimnasticarski Kariki Gym Ring...


3.000 МКД
или предлог цена
06 јул 09:49БОНГО САМОСТОЕЧКА ВРЕЌА ЗА ТРЕНИНГ (1150)

ПРОФЕСИОНАЛНА БОНГО САМОСТОЕЧКА ВРЕЌА ЗА ТРЕНИНГ (1150) Можност за...


30.200 МКД
или предлог цена
04 јул 15:52STATICEN SOBEN VELOSIPED TOCAK

Mnogu malku koristen


4.900 МКД
или предлог цена
30 јун 23:52Елек со тежини за вежбање 30kg ( Weighted Vest )

Prodavam elek so 30kg tezini za vezbanje Koristen samo ednas, ako s...


4.500 €
или предлог цена
15 јун 00:19Orginal pilates topka

Donesena od svajcarija odlicen kvalitet rezeda boja golema


1.000 МКД
или предлог цена
09 јун 13:55Топка за балансирање купена од Декатлон

Се продава топка за балансирање купена од Декатлон и минимално корист...


1.000 МКД
или предлог цена
06 јун 11:49Protein dozer Протеин дозер doser

Prodavam dozeri Kako na slikata.Vo nego se stava proteinski prasok za...


250 МКД
или предлог цена
01 јун 20:43Sprava za stomacni-itno

Se prodava sprava za stomacni so kontra trkala.Mnogu malku koristena ...


1.500 МКД
или предлог цена
21 мај 09:19Fitbit ONE

Се продава tracker Fitbit ONE. Трекерот оди во комплет со 2 нараквици...


2.000 МКД
или предлог цена
07 мај 19:25HOT SHAPERS - HELANKI ZA SLABEENJE KUPUVAJTE ORIGINALI!

HOT SHAPERS - HELANKI ZA SLABEENJE GI PRODAVAM PORADI TOA STO DOBIV ...


990 МКД
или предлог цена
30 апр 10:12Orbitrek Elite

Se prodava orbitrek elite nov ne e koristen maximalna tezina 125kg


200 €
или предлог цена
28 апр 00:14Se prodava maxi clamber

Se prodava maxi clamber za vezbanje


26 апр 16:17HOT SHAPERS - HELANKI ZA SLABEENJE

GI PRODAVAM POSTO DOBIV DVA PARA NA POKLON ....OD TOP SHOP SE KUPENI ...


990 МКД
или предлог цена
14 апр 08:32Solari

Soun za koza fitnes vezbanje boja za telo kosta 1800 evrs nov samo za...


250 €
или предлог цена
07 апр 12:05Tocak za vezbanje

prodavam tocak za vezbanje nov ne koristen! kontakt: 070307677


10.000 МКД
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Фитнес / Вежбање / Фитнес реквизити и Додатоци

22 мар 00:20Fitness sprava

Povekjenamenska nova sprava za vezbanje telefon za kontakt Tome 071 7...


1 €
или предлог цена
09 мар 13:00NAJEFTINI PILATES TOPKI VO MAKEDONIJA

NAJEFTINI PILATES TOPKI STANDART GOLEMINA OD 65CM KVALITETNA GUMA...


650 МКД
или предлог цена
30 дек 10:43SET TEGOVI 20 KG

SET TEGOVI PREMIUM QUALITY . . . BRAND: DSPORTS MATERIJAL: META...


5.000 МКД
или предлог цена
05 дек 10:29Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам