1 / 6
Дизел мотори "YANMAR" - увоз од Јапонија
190 €
31.05.2023 21:26

Неготино / Неготино

- Цена 190 EUR со ДДВ
- Можност за плаќање на рати со кредитна картичка
- Универзален дизел мотор
- Сила од 5 - 7 К.С.
- Погоден за вградување на циркулар, електрогенератор, водна пумпа и многу други работи.
Во одлична состојба.

Информација на тел: 075 457 991
Погледнете го спотот на YOUTUBE кој ви го приложуваме.

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

ГУМИ ПРОТЕКТ ДООЕЛ
Потврден огласувач
043371220........075457991......075457990
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам