1 / 10
Reno Laguna 3 2.0 dci Full MOZE ZAMENA
4.999 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.05.2023 09:56

Кисела Вода / Скопје

Марка:

Renault

Модел:

Laguna

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

98 kw / 133 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

ZAMENA 5499e

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

075433602
Потврден огласувач
075433602
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам