1 / 9
Citroen Xsara Picasso 2006
2.850 €
Цената не е фиксна
13.05.2023 21:20

Чаир / Скопје

Марка:

Citroen

Модел:

Xsara Picasso

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Vo mnogu dobra sostojba. So registracija do 08.2023. Poseduva i zelen karton.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Januz
Потврден огласувач
070571089
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам