1 / 6
GPS TRAKER SO PESLUSKUVAC -SIN TRACK- ZA SLEDENJE
2.200 МКД
Цената е фиксна
05.06.2023 10:09

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

Novi modeli ma gps trakeri so.sim karticka i prisluskuvanje na razgovor vo blizina od postaveniot ured. Prakame po kargo seko den vo sekoe vreme niz cela Makedonija. 077735790. 070607455

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Безбедност опрема

Се продава од:

INKUBATOR-INKUBATORI I OPREMA - DIGITALNI MERNI INSTRUMENTI
Потврден огласувач
070-607-455 077-735-790
Испрати Е-маил до огласувачот

PRISLUSKUVAC SO GPS TRAKER ZA SLEDENJE

1800 МКД

GPS TRAKER LOKATOR ZA SLEDENJE I PRISLUSKUVAC

3600 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам