1 / 1
DAVAME KRATKOROCNI POZAJMICI PO RAZLICNI OSNOVI
10.000 €
29.05.2023 22:14

Гази Баба / Скопје

POZAJMICA SO ZALOG
1.Motorno vozilo
2.Nedviznost (cist imoten list)
3.So zalog na plata max.1000 evra

Категорија: Услуги, Сервисери / Останато

Се продава од:

Заложна куќа Денар Плус
Потврден огласувач
078 449 538
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам