1 / 12
PRODAVAM AUDI 3 2.0 2008 GOD FUL OPREMA AVTO STIL
По Договор
05.06.2023 13:30

Гази Баба / Скопје

Марка:

Audi

Модел:

A3

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2021

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

VOZILOTO E UVEZENO OD FRANCIJA I E SO PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA ,POSEDUVA FUL OPREMA I E VO ODLICNA SOSTOJBA.PLACOT SE NAOGA NA TRIANGLA MAZARI 200 METRI OD BENZINSKATA MAKPETROL KON MAZARI

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
078219366
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам