1 / 4
PRODAVAM ALUMINSKI BANDAZI ZA ASTRA J
По Договор
31.05.2023 14:53

Гази Баба / Скопје

Тип на бандаж:

Алумински

Ширина:

8J

Дијаметар:

18

Дијаметар на дупка:

Останато

Број на дупки:

Со 5 дупки

PRODAVAM ALUMINSKI BANDAZI ZA ASTRA J VO SOLIDNA SOSTOJBA

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
078219366
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам