1 / 8
Прекрасни Чау Чау кутриња со педигре
600 €
22.09.2022 16:30

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Прекрасни Чау Чау кутриња бараат постојан дом. Со педигре и сите потребни документи, вакцини и третмани. Погодни за искусни одгледувачи на кучиња и за почетници, за самци и за големи фамилии со деца. Кучињата од оваа раса не се многу активни и не бараат некој посебен третман. Идеални за во стан/куќа, не за во двор. Нов член во вашето семејство, кој ќе ви покаже што е љубов, доверба и лојалност!

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
071244332
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам