1 / 2
Пчелни семејства
130 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.09.2022 20:44

Куманово / Куманово

Продавам пчелни семејства во LR кошници со три(3) бокса .

Информации на телефонски број : 071-903-641

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Останато

Се продава од:

David
Потврден огласувач
078609797
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам