1 / 8
kukarka za kuce i mace/куќа за куче и маче
1.500 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
30.10.2022 22:20

Штип / Штип

Испраќам по карго    

drvena kukicka za kuce ili mace za vo stan
dimenzija 30x50cm
graviranje na ime, godina na raganje i slicno po zelba
prakame po kargo

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Останато

Се продава од:

Ratko Runtev
Потврден огласувач
072592333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам