1 / 3
Aparat za pcelin otrov
17.500 МКД
18.000 МКД
15.11.2022 20:34

Ресен

Prodavam skoro nov aparat za sobiranje na pcelin otrov. Upotreben e samo 2 pati vo edna sezona. Aparatot ima kontrolna edinoca i 5 ploci. Kupen e od Srbija

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Останато

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
078214115
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам