1 / 5
Малтезерчиња
150 €
20.08.2022 13:00

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Продавам чистокрвно девојче малтезерче, го добивате прочистено.
Родени на 05.06.2022.
Повеќе инфо на 078431120

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Се продава од:

Jana
Потврден огласувач
070261897
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам