1 / 4
Victoria's secret naocari
5.500 МКД
18.06.2022 19:32

Карпош / Скопје

Се продаваат очила Victoria's secret, купени од оптика Призма,
Не се употребувани, без никакви физички оштетувања, спакувани во оригиналната кутија со додаток брендирано марамче за бришење.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Асесери / прибор / Женски / Диоптриски очила

Се продава од:

Никола
Потврден огласувач
077750134
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам