1 / 3
Luftmaster za Mercedes
75 €
Цената не е фиксна
30.03.2023 17:31

Чаир / Скопје

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 220 CDI

Tип на делови:

Резервни делови за мотори

Prodavam 2 Luftmasteri za Mercedes. Edniot e nov, drugiot malku upotrebuvan. Moze da se kupuvat i posebno.
Cena za noviot 100EU
Za polovniot 75EU

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

Januz
Потврден огласувач
070571089
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам