1 / 4
Saab Kabrio
4.000 €
Цената не е фиксна
13.05.2023 21:26

Чаир / Скопје

Марка:

Saab

Модел:

93

Година:

2003

Гориво:

Бензин

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Prodavam Saab Kabrio zarada zaminuvanje vo stranstvo. Mozna e zamena so moja doplata.
Samo ozbilni da se javat na kontakt broj.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Januz
Потврден огласувач
070571089
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам