1 / 6
YUTONG ZK6858H9
1 €
18.04.2023 21:48

Делчево / Делчево

Se prodava avtobus Yutong so 33 sedishta euro5 so 110 000 realni kilometri
Za podetalni informacii javete se na 078 309 256

Категорија: Моторни Возила / Автобуси

Се продава / Можна е замена од:

Daniel
Потврден огласувач
078361726
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам