1 / 2
USB WI-FI Adapter
300 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
23.12.2022 12:17

Битола / Битола

Испраќам по карго    

150Mbps
802.11N

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / USB Производи

Се продава / Можна е замена од:

vlatko
Потврден огласувач
076405017
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам