1 / 2
HAMACHI ANGEL
73.800 МКД
Цената не е фиксна
14.04.2022 15:33

Неготино / Неготино

Состојба на предмет
Нов

❗️ HAMACHI ANGEL 4T ❗️

⏳ Промо цена ⏳
📣 Рата од само 2458 денари
📣 Само со лична карта

📌 Спецификации
👇🏻
✅ 4 тактен, воздушно ладен
✅ Потрошувачка на гориво: 2.5 л/100 км
✅ Максимална брзина: 49 км/ч
✅ Капацитет на гориво: 6.6л
✅ Сува тежина: 83 кг

🚚 Безплатна достава

☎️ 076/914-659
Вибер 📱 072/27-27-19
#hamachi #skuteri

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Се продава од: Претпријатие

АЛФА МОТОЦЕНТАР
Потврден огласувач
076914659
Испрати Е-маил до огласувачот

EVOC SKUTER 50cc 4T

1330 МКД

HAMACHI 1500 20A

1240 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам