1 / 3
EVOC SKUTER 50cc 4T
1.330 €
Цената не е фиксна
07.04.2022 15:30

Неготино / Неготино

Состојба на предмет
Нов

‼️ EVOC 50cc 4T ‼️

🧨 АКЦИСКА ЦЕНА 🧨
📣 Плаќање на рати 📣

Само со лична карта ✅

📌 Спецификации
👇🏻
🟢 Максимална брзина 50км/ч
🟢 Капацитет на гориво 5 Л
🟢 Воздушно ладење
🟢 Стартување електрично/ курбла
🟢 Моќност : 3.8кс

Безплатна достава 🚚

076/914-659 ☎️
072/27-27-19 ВИБЕР 📱 #hamachi #skuteri

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Се продава од: Претпријатие

АЛФА МОТОЦЕНТАР
Потврден огласувач
076914659
Испрати Е-маил до огласувачот

HAMACHI JONWAY E POWER

1550 €

HAMACHI 1500 20A

1240 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам