1 / 4
Jakna Crane
600 МКД
12.03.2022 20:40

Неготино / Неготино

Tип на облека:

Јакни / сакоа

Големина:

S

Боја:

Светло сива

Jaknata e visokokvalitetna original, vodootporna lesna sportka jakna.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женска Облека

Се продава од:

Riste
Потврден огласувач
070349430
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам