1 / 11
Hali, Magacini, so metalna konstrukcija i paneli
1 €
Денес 08:39

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Izrabotuvame metalni konstrukcii za hali. -Betonski postament (ploca) -Metalna konstrukcija -Zatvoranje so paneli -Komplet opsivki i oluci -Gromobran -Avtomatski Vrati po merka -Kluc na raka

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Железарија

Се продава од: Претпријатие

Metalni Konstrukcii
Потврден огласувач
071315315
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам