1 / 10
Се продава Toyota Hilux
15.000 €
Цената е фиксна
28.01.2022 18:57

Охрид / Охрид

Марка:

Toyota

Модел:

Hilux

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

126 kw / 171 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Се продава Toyota Hilux во беспрекорна состојба…За повеќе информации обратете се на тел 070 249 174 во период од 17-20 часот

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Иван
Потврден огласувач
070249174
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам