1 / 6
BMW 323i TNG
2 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.02.2022 10:45

Валандово

Марка:

BMW

Модел:

323

Година:

1998

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava Bmw 323i benzin so arestiran plin.
Kolata e vo odlicna sostojba.
Moze zamena so ponova kola
Povekje info na tel.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
077708094
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам