1 / 2
Се продава семејна куќа
60.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.01.2022 13:14

Валандово

Број на соби:

5

Квадратура:

160 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

500 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1973

Година на реновирање:

1973

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Никола Карев бр. 12 Валандово

Се продава семејна куќа во близина на полициската станица
. Куќата е 160квадрати со гаража и 500 квадрати дворно место. Инфо на тел. 079 363 367. // бројот 079294 087 е не постоечки!

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Vane
Потврден огласувач
079 363 367
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам