1 / 10
Mercedes S 320 CDI STAKLO
По Договор
01.04.2022 11:39

Валандово

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

S 320

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2022

Сила на моторот:

173 kw / 235 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kolata e odlicna sostojba bez ni edna mana ful oprema se ispravno do posledno dugme servisirana maksimalno zacuvana registirana do 19.04.2022 CENA 12.000e moze zamena za motor ili kola so vasa doplata SAMO SERIOZNI 📞 078 672 722 📞

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Rade Veskovik
Потврден огласувач
078672722
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам