1 / 4
USB LAN мрежен адаптер за УСБ Star Tech
300 МКД
31.07.2022 20:52

Битола / Битола

USB 2.0 LAN adapter

Features
Plug&play compact LAN adapter: just plug into a USB port and connect it by a patch cord with your network
Half/full duplex 10/100Mbps operation
Supports speed auto-negotiation

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / USB Производи

Се продава од:

Tina
Потврден огласувач
070395175
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам