1 / 2
Се изнајмува деловен простор 530м2 и канцеларија 150м2
По Договор
14.01.2022 00:41

Кисела Вода / Скопје

Квадратура:

530 m²

Се изнајмува деловен простор од 530м2 и канцеларија од 150м2 во Кисела Вода на ул. Булевар Србија.

Контакт телефон 070227820

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се изнајмува од:

Iva
Потврден огласувач
070382932
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам