1 / 1
Се продава аквариум 357 литри
1.000 €
11.01.2022 13:59

Скопје Центар / Скопје

Аквариумот е комплет со постоље, филтер со пумпа, греач, лед светло и цела друга придружна опрема. Со аквариумот идат и магровани во вредност од 150 евра. Тревата не е во добра состојба.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Риби и Акваристика

Се продава од:

Aleksandar1973
Потврден огласувач
071225180
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам