1 / 1
IPHONE 13 pro max 256 GB
1.390 €
25.01.2022 13:00

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

13 PRO MAX

Боја:

Multicoloured

Интерна меморија:

256 GB

РАМ меморија:

8 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Prodavam Apple novi Iphone neotpakovani so internacionalna garancija
1. Iphone 13 pro max 128 gb 1290 eur - siera blue (nov)
2. Iphone 13 pro max 256 GB 1390 eur - graphite (nov)
3. Iphone 11 pro max 256 GB midnight green 650 eur poloven bez nitu edna grebnatinka

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
075333222
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам