1 / 4
Milwaukee bateriski alat strafalici pistol burmasina racen
250 €
400 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.01.2022 17:22

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Novi profesionalni masini doneseni od amerika orginalni na Milwaukee brushless bez cetkici mnougu silni i mnougu izdrzlivi
1 - 12v burmasina so 1 bateria 6ah + polnac 250 evra mozit i bez polnac 200 evra
2 -18v burmasina i strafalica so 1 bateria 5ah + polnac 450 evra
mozit i bez polnac 400 evra
mozit i odelno bez bateri ili samo pistol ili strafilica cena za odelno burmasina 200 evra strafalica 170 evra

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

blagoja
Потврден огласувач
075380089
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам