1 / 8
Ford Galaxy -02 1.9 TDI
3.000 €
03.01.2022 10:32

Струга / Струга

Марка:

Ford

Модел:

Galaxy

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Voziloto e vo dobra sostojba, servisirano, kozen interier, klima... Reg. do oktomvri 2022

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Xxx
Потврден огласувач
075822183
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам