1 / 4
Garaza montazna
1 МКД
02.01.2022 22:37

Карпош / Скопје

Garaza montazna sacuvana ko nova, malku upotrebena, moze i kako kupatilo za vikendica, dolga:3m sirina 2m visina 2m
slikite se od montirana garaza nomentalno e rasklopena i mozete kade posakuvate da ja montirate ili postavite,. tel kontakt:070553903
tel :070553903. tel 070553903 tel 070553903

Категорија: Дом и Градина / Градина / Врати за гаражи

Се продава од:

bajro
Потврден огласувач
070434155
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам