1 / 2
Se prodava stopanska vaga do 15t
1 €
Цената не е фиксна
27.12.2021 17:47

Неготино / Неготино

-se prodava stopanska vaga
- meri do 15 tona
- ispravna
-cena po dogovor

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Latif
Потврден огласувач
072233333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам