1 / 9
Gliser Celebrity 180
15 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 15:08

Охрид / Охрид

Gliser donesen od USA so pominati 400 sati, registriran za 8 lugje, ima prikolka, motor mercruiser 4.3 alpha 1 generacija 2 vortex

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Моторни бродови

Се продава од:

Korisnik
Потврден огласувач
075423911
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам