1 / 4
Се продаваат водени пумпи
1 €
Цената не е фиксна
21.12.2021 22:36

Неготино / Неготино

-1 слика- водна пумпа со 6 глави дојс мотор оригинал
-2 слика- водна пумпа за 200тони/час
-3 слика- водна пумпа за 100 тони
-4слика - водна пумпа за 30 тони

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Latif
Потврден огласувач
072233333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам