1 / 12
Volkswagen Scirocco 2.0 tdi 2016
17.500 €
07.05.2022 00:22

Валандово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Scirocco

Година:

2016

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Марка : Volkswagen
Модел : Scirocco Allstar BMT/2.0TDI
Категорија :Sportwagen/Coupé Euro 6
Произведено : 30.03.2016
fabricki zatemnani stakla
komandi na volan
gps senzori I kamera za parking
So servisna kniska
Full oprema
Vredi da se vidi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

marjan
Потврден огласувач
078441731
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам